Financiën
Boekjaar 2025
Dakwerken Heylen uit Heist-op-den-Berg, ondernemingsnummer BE0798795097, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -1.335 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Dakwerken Heylen een brutomarge van € 33.274 en een eigen vermogen van € 103.865. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 15.368 naar € -1.335. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 12 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 103.865
▼ 1% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -1.335
▼ in 2024 nog € 15.368 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 49.185
▼ 40% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 83.865.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 55.430
▼ 26% t.o.v. 2024
Waarvan in leasing € 54.084.
Schulden eind 2025
€ 53.192
▼ 25% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 18.244 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 3 jaar weg.
€ 3.470
▲ 37% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 2.840
▼ 50% t.o.v. 2024
Nog te betalen lonen, vakantiegeld en sociale bijdragen. Geen openstaande belastingen.
| 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 99.269 | € 43.108 | € 33.274 | ▼ 23% |
| Winst na belastingen | € 69.832 | € 15.368 | € -1.335 | ▼ € 16.703 |
| Eigen vermogen | € 89.832 | € 105.200 | € 103.865 | ▼ 1% |
| Totale schulden | € 58.963 | € 91.910 | € 61.786 | ▼ 33% |
| Cash | € 95.426 | € 81.795 | € 49.185 | ▼ 40% |
| Opgepotte winst | € 69.832 | € 85.200 | € 83.865 | ▼ 2% |
| Bankschulden | € 38.658 | € 70.644 | € 53.192 | ▼ 25% |
| Balanstotaal | € 148.795 | € 197.110 | € 165.651 | ▼ 16% |
Kerncijfers van Dakwerken Heylen, boekjaren 2023 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Dakwerken Heylen?
Wat er de jongste jaren bij Dakwerken Heylen gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 1.335 (▼ € 16.703 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Heist-op-den-Berg. KBO
Samengevat
Van € 69.832 winst in 2023 naar € 1.335 verlies in 2025.
Betaalde al € 20.198 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2023, met € 69.832 winst.
Bestuur
Achter Dakwerken Heylen zit Jan Heylen.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Jan Heylen
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Neetweg(HAL) 8
2220 Heist-op-den-Berg
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Website
Technologie
Hosting & E-mail
E-mail provider
one.com Mail
Hosting
GOOGLE-CLOUD-PLATFORM - Google LLC, US
Website info
Kenmerken
Beveiliging
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- HEYLEN Jan(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0798.795.097
- Btw-nummer
- BE 0798.795.097
- Maatschappelijke zetel
- Neetweg(HAL) 8, 2220 Heist-op-den-Berg
- Namen & benamingen
- Dakwerken Heylen
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 23 februari 2023
- Peppol
- Actief · Actief sinds 8 mrt 2025
- Contact
- dakwerkenheylen.be 0477514679
- Activiteiten · NACE
Dakwerkzaamheden