Actief · volgens de KBO, 2 november 2026

MavSAN Med

BE0797148671

Rechtspersoon Besloten Vennootschap 1 vestiging

Jozef De Blockstraat 12, 2830 Willebroek

Achter het bedrijf: Raïssa Ineza Ngabe, Santos Mavutukidi .

Actief voor

3 jaar, 9 maanden

Financiën

Boekjaar 2025

MavSAN Med uit Willebroek, ondernemingsnummer BE0797148671, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 20.533 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde MavSAN Med een brutomarge van € 39.485 en een eigen vermogen van € 32.157. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 25.731 naar € 20.533. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 30 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.

Wat het waard is Groeit

€ 32.157

▲ 2% t.o.v. 2024

Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.

Winst Gezond

€ 20.533

▼ 20% t.o.v. 2024

Winst na belastingen over het boekjaar.

Geld op de bank

€ 26.039

▼ 31% t.o.v. 2024

Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.

Waar de winst naartoe gaat Keert uit

€ 20.000 uitgekeerd

97 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.

Mensen en middelen in 2025

Voertuigen en materieel

€ 8.973

▼ 45% t.o.v. 2024

Waarvan in leasing € 2.772.

Schulden eind 2025

Bankschulden ≈ 2 jaar te gaan

€ 8.933

▼ 32% t.o.v. 2024

Dit jaar wordt € 4.353 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 2 jaar weg.

Aan leveranciers

€ 1.602

▲ 11% t.o.v. 2024

Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.

Belastingen

€ 23.204

▲ 15% t.o.v. 2024

Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.

Kerncijfers per boekjaar Download kerncijfers (CSV)
202320242025Verschil 2024 → 2025
Brutomarge € 46.127 € 45.858 € 39.485 ▼ 14%
Winst na belastingen € 33.393 € 25.731 € 20.533 ▼ 20%
Eigen vermogen € 20.893 € 31.624 € 32.157 ▲ 2%
Totale schulden € 44.177 € 49.689 € 53.738 ▲ 8%
Cash € 46.119 € 37.855 € 26.039 ▼ 31%
Opgepotte winst € 18.393 € 29.124 € 29.657 ▲ 2%
Dividend € 15.000 € 15.000 € 20.000 ▲ 33%
Bankschulden € 17.000 € 13.069 € 8.933 ▼ 32%
Balanstotaal € 65.070 € 81.313 € 85.895 ▲ 6%

Kerncijfers van MavSAN Med, boekjaren 2023 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.

Wat is er gebeurd met MavSAN Med?

Wat er de jongste jaren bij MavSAN Med gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 20.533 (▼ 20% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
  • Raïssa Ineza Ngabe werd bestuurder. NBB
  • Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
  • Nieuwe vestiging in Willebroek. KBO
  • Santos Mavutukidi werd bestuurder. NBB

Samengevat

Van € 33.393 winst in 2023 naar € 20.533 winst in 2025.

Betaalde al € 29.504 vennootschapsbelasting sinds 2023.

Beste jaar ooit: 2023, met € 33.393 winst.

Keerde in totaal € 50.000 dividend uit aan de eigenaars.

Bestuur

Raïssa Ineza Ngabe Santos Mavutukidi
MavSAN Med

Achter MavSAN Med zitten Raïssa Ineza Ngabe en Santos Mavutukidi .

Bestuurders

Volgens jaarrekening 2025

Raïssa Ineza Ngabe

Bestuurder

sinds 2024

Santos Mavutukidi

Bestuurder

sinds 2023

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Jozef De Blockstraat 12

2830 Willebroek

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten

Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.

Oprichting

Bron: Akte ↗
  • Mavutukidi Santos(oprichter) 100%

Gegevens

Ondernemingsnummer
0797.148.671
Btw-nummer
BE 0797.148.671
Maatschappelijke zetel
Jozef De Blockstraat 12, 2830 Willebroek
Namen & benamingen
MavSAN Med
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Besloten Vennootschap
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
13 januari 2023
Peppol
Actief · Actief sinds 4 sep 2025

Veelgestelde vragen

Wat is het adres van MavSAN Med?
De maatschappelijke zetel van MavSAN Med is gevestigd te Jozef De Blockstraat 12, 2830 Willebroek.
Is MavSAN Med nog actief?
Ja. Volgens de KBO (2 november 2026) is MavSAN Med actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 13 januari 2023.
Is MavSAN Med geregistreerd op Peppol?
Ja, MavSAN Med is geregistreerd op het Peppol netwerk met ID 0208:0797148671.
Wat is het ondernemingsnummer van MavSAN Med?
Het ondernemingsnummer van MavSAN Med is BE0797148671.
Wanneer is MavSAN Med opgericht?
MavSAN Med is opgericht op 13 januari 2023.
Wie is de eigenaar van MavSAN Med?
Achter MavSAN Med zitten Raïssa Ineza Ngabe en Santos Mavutukidi .