Actief · volgens de KBO, 22 september 2026

LIVE SOUND CONCEPT

BE0793892738

Rechtspersoon Besloten Vennootschap 1 vestiging

LIVE SOUND CONCEPT is volgens de KBO actief als: Gespecialiseerde beeld-, verlichtings- en geluidstechnieken. BV, gestart op 23 november 2022, 1 vestiging.

Chemin de la Claire Haie 101, 7181 Seneffe

Actief voor

3 jaar, 9 maanden

Financiën

Boekjaar 2025

LIVE SOUND CONCEPT uit Seneffe, ondernemingsnummer BE0793892738, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 88 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde LIVE SOUND CONCEPT een brutomarge van € 14.493 en een eigen vermogen van € 17.694. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 11.871 naar € 88. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 20 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.

Wat het waard is Groeit

€ 17.694

▲ 1% t.o.v. 2024

Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.

Winst Gezond

€ 88

▼ 99% t.o.v. 2024

Winst na belastingen over het boekjaar.

Geld op de bank

€ 24.657

Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.

Waar de winst naartoe gaat Groeit

Blijft in het bedrijf

Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 14.694.

Mensen en middelen in 2025

Voertuigen en materieel

€ 1.483

▲ 27% t.o.v. 2024

Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.

Schulden eind 2025

Bankschulden

Geen

Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.

Aan leveranciers

€ 2.700

▲ 59% t.o.v. 2024

Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.

Belastingen

€ 7.587

▲ 83% t.o.v. 2024

Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.

Wil je zien hoe we een dossier in de Pro-versie nog verder uitpluizen? Bekijk gratis het voorbeeld van De Lijn en geef feedback →

Kerncijfers per boekjaar Download kerncijfers (CSV)
2022202320242025Verschil 2024 → 2025
Brutomarge € 16.681 € 6.698 € 25.594 € 14.493 ▼ 43%
Winst na belastingen € 12.471 € -7.304 € 11.871 € 88 ▼ 99%
Eigen vermogen € 14.671 € 6.567 € 17.606 € 17.694 ▲ 1%
Totale schulden € 34.468 € 33.203 € 20.416 € 28.945 ▲ 42%
Cash € 938 € 6.570 - € 24.657
Opgepotte winst € 11.671 € 3.567 € 14.606 € 14.694 ▲ 1%
Dividend € 800 € 800 € 833 € 0 ▼ 100%
Balanstotaal € 49.139 € 39.770 € 38.021 € 46.639 ▲ 23%

Kerncijfers van LIVE SOUND CONCEPT, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.

Wat is er gebeurd met LIVE SOUND CONCEPT?

Wat er de jongste jaren bij LIVE SOUND CONCEPT gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 88 (▼ 99% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
  • Nieuwe vestiging in Seneffe. KBO
  • Start van de onderneming volgens de KBO. KBO

Samengevat

Van € 12.471 winst in 2022 naar € 88 winst in 2025.

Betaalde al € 5.632 vennootschapsbelasting sinds 2022.

Beste jaar ooit: 2022, met € 12.471 winst.

Keerde in totaal € 2.433 dividend uit aan de eigenaars.

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Chemin de la Claire Haie 101

7181 Seneffe

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Gegevens

Ondernemingsnummer
0793.892.738
Btw-nummer
BE 0793.892.738
Maatschappelijke zetel
Chemin de la Claire Haie 101, 7181 Seneffe
Namen & benamingen
LIVE SOUND CONCEPT · LSC
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Besloten Vennootschap
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
23 november 2022
Peppol
Actief · Actief sinds 7 aug 2025
Activiteiten · NACE

Gespecialiseerde beeld-, verlichtings- en geluidstechnieken

Veelgestelde vragen

Wat doet LIVE SOUND CONCEPT?
LIVE SOUND CONCEPT is volgens de KBO actief als: Gespecialiseerde beeld-, verlichtings- en geluidstechnieken. BV, gestart op 23 november 2022, 1 vestiging.
Wat is het adres van LIVE SOUND CONCEPT?
De maatschappelijke zetel van LIVE SOUND CONCEPT is gevestigd te Chemin de la Claire Haie 101, 7181 Seneffe.
Is LIVE SOUND CONCEPT nog actief?
Ja. Volgens de KBO (22 september 2026) is LIVE SOUND CONCEPT actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 23 november 2022.
Is LIVE SOUND CONCEPT geregistreerd op Peppol?
Ja, LIVE SOUND CONCEPT is geregistreerd op het Peppol netwerk met ID 0208:0793892738.
Wat is het ondernemingsnummer van LIVE SOUND CONCEPT?
Het ondernemingsnummer van LIVE SOUND CONCEPT is BE0793892738.
Wanneer is LIVE SOUND CONCEPT opgericht?
LIVE SOUND CONCEPT is opgericht op 23 november 2022.