Actief · volgens de KBO, 25 september 2026

Rpesse Consulting

BE0793804448

Rechtspersoon Besloten Vennootschap 1 vestiging

Rpesse Consulting staat in de KBO onder de restcategorie “Overige zakelijke dienstverlening”. Daarnaast geregistreerd: metaalbewerkingsbedrijf, tuinaannemer, handelsagentuur. BV, gestart op 21 november 2022, 1 vestiging.

Hollebeekstraat 33, 2840 Rumst [email protected]

Achter het bedrijf: Ruben Pesse.

Actief voor

3 jaar, 10 maanden

Financiën

Boekjaar 2025

Rpesse Consulting uit Rumst, ondernemingsnummer BE0793804448, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 49.199 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Rpesse Consulting een brutomarge van € 70.157 en een eigen vermogen van € 87.984. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 42.744 naar € 49.199. Winstgevend, en de winst groeit. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 28 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.

Wat het waard is Gezond

€ 87.984

Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.

Winst Groeit

€ 49.199

▲ 15% t.o.v. 2024

Winst na belastingen over het boekjaar.

Geld op de bank

€ 97.113

▲ 29% t.o.v. 2024

Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.

Waar de winst naartoe gaat Keert uit

€ 49.199 uitgekeerd

100 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.

Mensen en middelen in 2025

Voltijdse krachten schatting

≈ 1

Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.

Voertuigen en materieel

€ 3.821

▼ 27% t.o.v. 2024

Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.

Schulden eind 2025

Bankschulden

Geen

Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.

Aan leveranciers

€ 233

▼ 97% t.o.v. 2024

Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.

Belastingen

€ 25.685

▲ 12% t.o.v. 2024

Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.

Wil je zien hoe we een dossier in de Pro-versie nog verder uitpluizen? Bekijk gratis het voorbeeld van De Lijn en geef feedback →

Kerncijfers per boekjaar Download kerncijfers (CSV)
202320242025Verschil 2024 → 2025
Brutomarge € 78.241 € 64.033 € 70.157 ▲ 10%
Winst na belastingen € 57.026 € 42.744 € 49.199 ▲ 15%
Eigen vermogen € 45.240 € 87.984 € 87.984
Totale schulden € 47.292 € 31.184 € 52.989 ▲ 70%
Cash € 57.279 € 75.372 € 97.113 ▲ 29%
Opgepotte winst € 42.740 € 85.484 € 85.484
Dividend € 14.286 € 0 € 49.199
Balanstotaal € 92.532 € 119.168 € 140.973 ▲ 18%

Kerncijfers van Rpesse Consulting, boekjaren 2023 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.

Wat is er gebeurd met Rpesse Consulting?

Wat er de jongste jaren bij Rpesse Consulting gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 49.199 (▲ 15% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
  • Nieuwe vestiging in Rumst. KBO
  • Start van de onderneming volgens de KBO. KBO

Samengevat

Van € 57.026 winst in 2023 naar € 49.199 winst in 2025.

Betaalde al € 50.432 vennootschapsbelasting sinds 2023.

Beste jaar ooit: 2023, met € 57.026 winst.

Keerde in totaal € 63.484 dividend uit aan de eigenaars.

Bestuur

Ruben Pesse
Rpesse Consulting

Achter Rpesse Consulting zit Ruben Pesse.

Bekijk het volledige netwerk in de app

Bestuurders

Volgens jaarrekening 2025

Ruben Pesse

Bestuurder

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Hollebeekstraat 33

2840 Rumst

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Gegevens

Ondernemingsnummer
0793.804.448
Btw-nummer
BE 0793.804.448
Maatschappelijke zetel
Hollebeekstraat 33, 2840 Rumst
Namen & benamingen
Rpesse Consulting
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Besloten Vennootschap
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
21 november 2022
Peppol
Actief · Actief sinds 18 sep 2025
Activiteiten · NACE

Overige zakelijke dienstverlening, neg

Verspanend bewerken van metalen

Landschapsverzorging

Handelsbemiddeling in de niet-gespecialiseerde groothandel

Smeden van metaal

Veelgestelde vragen

Wat doet Rpesse Consulting?
Rpesse Consulting staat in de KBO onder de restcategorie “Overige zakelijke dienstverlening”. Daarnaast geregistreerd: metaalbewerkingsbedrijf, tuinaannemer, handelsagentuur. BV, gestart op 21 november 2022, 1 vestiging.
Wat is het adres van Rpesse Consulting?
De maatschappelijke zetel van Rpesse Consulting is gevestigd te Hollebeekstraat 33, 2840 Rumst.
Is Rpesse Consulting nog actief?
Ja. Volgens de KBO (25 september 2026) is Rpesse Consulting actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 21 november 2022.
Is Rpesse Consulting geregistreerd op Peppol?
Ja, Rpesse Consulting is geregistreerd op het Peppol netwerk met ID 0208:0793804448.
Wat is het ondernemingsnummer van Rpesse Consulting?
Het ondernemingsnummer van Rpesse Consulting is BE0793804448.
Wanneer is Rpesse Consulting opgericht?
Rpesse Consulting is opgericht op 21 november 2022.