Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 9 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2025
SVB Technics uit Puurs-Sint-Amands, ondernemingsnummer BE0791598291, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 111.360 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde SVB Technics een brutomarge van € 186.154 en een eigen vermogen van € 242.146. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 53.109 naar € 111.360. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 9 maart 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 242.146
▲ 85% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 111.360
▲ 110% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 9.942
▼ 78% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 232.146.
Mensen en middelen in 2025
0
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 46.588
▲ 65% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 382.013
▼ 46% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 54.352 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 7 jaar weg.
€ 1.418
▼ 67% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 18.219
▲ 4% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 133.011 | € 114.882 | € 186.154 | ▲ 62% |
| Winst na belastingen | € 67.677 | € 53.109 | € 111.360 | ▲ 110% |
| Eigen vermogen | € 77.677 | € 130.786 | € 242.146 | ▲ 85% |
| Totale schulden | € 786.539 | € 722.821 | € 651.650 | ▼ 10% |
| Cash | € 4.226 | € 44.584 | € 9.942 | ▼ 78% |
| Opgepotte winst | € 67.677 | € 120.786 | € 232.146 | ▲ 92% |
| Bankschulden | € 750.639 | € 701.009 | € 382.013 | ▼ 46% |
| Balanstotaal | € 864.216 | € 853.607 | € 893.796 | ▲ 5% |
Kerncijfers van SVB Technics, boekjaren 2023 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met SVB Technics?
Wat er de jongste jaren bij SVB Technics gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 111.360 (▲ 110% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Puurs-Sint-Amands. KBO
- Stef Van Bogget werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 67.677 winst in 2023 naar € 111.360 winst in 2025.
Betaalde al € 82.506 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2025, met € 111.360 winst.
Bestuur
Achter SVB Technics zit Stef Van Bogget. Zelf heeft het 40.1% van Vabotec.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
sinds 2022
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rijweg 74
2870 Puurs-Sint-Amands
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- VAN BOGGET Stef Freddy Ghislaine(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0791.598.291
- Btw-nummer
- BE 0791.598.291
- Maatschappelijke zetel
- Rijweg 74, 2870 Puurs-Sint-Amands
- Namen & benamingen
- SVB Technics
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 29 september 2022
- Peppol
- Actief · Actief sinds 7 okt 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van holdings
Holdings
Groothandel in hijs-, hef- en transportwerktuigen
Maken van geluidsopnamen
Vervaardiging van hijs-, hef- en transportwerktuigen