Financiën
Boekjaar 2025
Meurez uit Anzegem, ondernemingsnummer BE0789929693, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 40.800 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Meurez een brutomarge van € 268.818 en een eigen vermogen van € 225.385. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 85.370 naar € 40.800. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 2 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 225.385
▲ 22% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 40.800
▼ 52% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 163.644
▲ 41% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 220.385.
Mensen en middelen in 2025
€ 123.770
▲ 30% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 29.797
▲ 84% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 270.640
▲ € 242.129 t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 18.207 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 14 jaar weg.
€ 24.960
▲ 105% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 40.052
▼ 20% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 219.337 | € 240.197 | € 268.818 | ▲ 12% |
| Winst na belastingen | € 94.214 | € 85.370 | € 40.800 | ▼ 52% |
| Eigen vermogen | € 99.214 | € 184.584 | € 225.385 | ▲ 22% |
| Totale schulden | € 206.209 | € 165.886 | € 410.161 | ▲ 147% |
| Cash | € 113.337 | € 115.694 | € 163.644 | ▲ 41% |
| Terreinen & gebouwen | - | - | € 265.000 | |
| Opgepotte winst | € 94.214 | € 179.584 | € 220.385 | ▲ 23% |
| Bankschulden | € 30.533 | € 28.511 | € 270.640 | ▲ € 242.129 |
| Balanstotaal | € 305.423 | € 350.470 | € 635.546 | ▲ 81% |
Kerncijfers van Meurez, boekjaren 2023 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Meurez?
Wat er de jongste jaren bij Meurez gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 40.800 (▼ 52% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Anzegem. KBO
- Jens Meurez werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 94.214 winst in 2023 naar € 40.800 winst in 2025.
Betaalde al € 59.751 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2023, met € 94.214 winst.
Bestuur
Achter Meurez zit Jens Meurez.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Jens Meurez
Bestuurder
sinds 2022
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Mekeirleweg 19
8570 Anzegem
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0789.929.693
- Btw-nummer
- BE 0789.929.693
- Maatschappelijke zetel
- Mekeirleweg 19, 8570 Anzegem
- Namen & benamingen
- Meurez
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 24 augustus 2022
- Peppol
- Actief · Actief sinds 20 mei 2025
- Activiteiten · NACE
Vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvan
Handelsbemiddeling in de groothandel in andere specifieke goederen
Vervaardiging van ander schrijn- en timmerwerk
Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
Overige zakelijke dienstverlening, neg
Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (= 3,5 ton)
Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (= 3,5 ton)
+1