Actief · volgens de KBO, 27 september 2026
ARCHITECT DRIES DE MUYNCK logo

ARCHITECT DRIES DE MUYNCK

BE0789403915

Rechtspersoon Besloten Vennootschap 1 vestiging

ARCHITECT DRIES DE MUYNCK is een architectenbureau in Beernem. BV, gestart op 4 augustus 2022, 1 vestiging.

Tinhoutstraat 178, 8730 Beernem mdm-a.be

Achter het bedrijf: Dries De Muynck.

Actief voor

4 jaar, 1 maand

Financiën

Boekjaar 2025

ARCHITECT DRIES DE MUYNCK uit Beernem, ondernemingsnummer BE0789403915, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 102 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde ARCHITECT DRIES DE MUYNCK een brutomarge van € 2.726 en een eigen vermogen van € 14.963. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 3.097 naar € 102. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 2 februari 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.

Wat het waard is Groeit

€ 14.963

▲ 1% t.o.v. 2024

Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.

Winst Gezond

€ 102

▼ 97% t.o.v. 2024

Winst na belastingen over het boekjaar.

Geld op de bank

€ 22.920

▲ 16% t.o.v. 2024

Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.

Waar de winst naartoe gaat Groeit

Blijft in het bedrijf

Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 13.713.

Mensen en middelen in 2025

Voltijdse krachten schatting

≈ 1

Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.

Voertuigen en materieel

€ 1.229

Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.

Schulden eind 2025

Bankschulden

Geen

Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.

Aan leveranciers

€ 481

▼ 70% t.o.v. 2024

Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.

Belastingen

€ 3.372

▲ 21% t.o.v. 2024

Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.

Wil je zien hoe we een dossier in de Pro-versie nog verder uitpluizen? Bekijk gratis het voorbeeld van De Lijn en geef feedback →

Kerncijfers per boekjaar Download kerncijfers (CSV)
202320242025Verschil 2024 → 2025
Brutomarge € 15.665 € 6.262 € 2.726 ▼ 56%
Winst na belastingen € 10.514 € 3.097 € 102 ▼ 97%
Eigen vermogen € 11.764 € 14.861 € 14.963 ▲ 1%
Totale schulden € 7.581 € 11.502 € 17.147 ▲ 49%
Cash € 13.686 € 19.757 € 22.920 ▲ 16%
Opgepotte winst € 10.514 € 13.611 € 13.713 ▲ 1%
Balanstotaal € 19.345 € 26.363 € 32.110 ▲ 22%

Kerncijfers van ARCHITECT DRIES DE MUYNCK, boekjaren 2023 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 januari 2027.

Wat is er gebeurd met ARCHITECT DRIES DE MUYNCK?

Wat er de jongste jaren bij ARCHITECT DRIES DE MUYNCK gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 102 (▼ 97% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
  • Nieuwe vestiging in Beernem. KBO
  • Dries De Muynck werd bestuurder. NBB
  • Start van de onderneming volgens de KBO. KBO

Samengevat

Van € 10.514 winst in 2023 naar € 102 winst in 2025.

Betaalde al € 8.490 vennootschapsbelasting sinds 2023.

Beste jaar ooit: 2023, met € 10.514 winst.

Bestuur

Dries De Muynck
ARCHITECT DRIES DE MUYNCK

Achter ARCHITECT DRIES DE MUYNCK zit Dries De Muynck.

Bekijk het volledige netwerk in de app

Bestuurders

Volgens jaarrekening 2025

Dries De Muynck

Bestuurder

sinds 2022

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Tinhoutstraat 178

8730 Beernem

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Website

Technologie

Amazon CloudFrontCloudflare CDNjQuery

Hosting & E-mail

E-mail provider

one.com Mail

Hosting

AMAZON-02 - Amazon.com, Inc., US

Website info

HTTPS Ja
Talen NL

Kenmerken

Contactpagina

Beveiliging

✓ HTTPS
✗ SPF
✗ DMARC

Netwerk

✓ Load balancing

Gegevens

Ondernemingsnummer
0789.403.915
Btw-nummer
BE 0789.403.915
Maatschappelijke zetel
Tinhoutstraat 178, 8730 Beernem
Namen & benamingen
ARCHITECT DRIES DE MUYNCK
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Besloten Vennootschap
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
4 augustus 2022
Peppol
Actief · Actief sinds 17 jun 2025
Contact
mdm-a.be
Activiteiten · NACE

Activiteiten van bouwarchitecten

Veelgestelde vragen

Wat doet ARCHITECT DRIES DE MUYNCK?
ARCHITECT DRIES DE MUYNCK is een architectenbureau in Beernem. BV, gestart op 4 augustus 2022, 1 vestiging.
Wat is het adres van ARCHITECT DRIES DE MUYNCK?
De maatschappelijke zetel van ARCHITECT DRIES DE MUYNCK is gevestigd te Tinhoutstraat 178, 8730 Beernem.
Is ARCHITECT DRIES DE MUYNCK nog actief?
Ja. Volgens de KBO (27 september 2026) is ARCHITECT DRIES DE MUYNCK actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 4 augustus 2022.
Is ARCHITECT DRIES DE MUYNCK geregistreerd op Peppol?
Ja, ARCHITECT DRIES DE MUYNCK is geregistreerd op het Peppol netwerk met ID 0208:0789403915.
Wat is het ondernemingsnummer van ARCHITECT DRIES DE MUYNCK?
Het ondernemingsnummer van ARCHITECT DRIES DE MUYNCK is BE0789403915.
Wanneer is ARCHITECT DRIES DE MUYNCK opgericht?
ARCHITECT DRIES DE MUYNCK is opgericht op 4 augustus 2022.