Financiën
Boekjaar 2025
LEVENDIS uit Puurs-Sint-Amands, ondernemingsnummer BE0787766791, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 7.633 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde LEVENDIS een brutomarge van € 11.645 en een eigen vermogen van € 92.379. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 11.231 naar € 7.633. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 28 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 92.379
▲ 9% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 7.633
▼ 32% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 28.392
▲ 173% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 82.379.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 265
Geen personeel op de loonlijst. Zo’n klein bedrag is meestal een sociale bijdrage of pensioenpremie van de bestuurder, geboekt onder personeelskosten.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 2.160
▼ 24% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 5.436
▼ 44% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 80.964 | € 15.473 | € 11.645 | ▼ 25% |
| Winst na belastingen | € 63.515 | € 11.231 | € 7.633 | ▼ 32% |
| Eigen vermogen | € 73.515 | € 84.746 | € 92.379 | ▲ 9% |
| Totale schulden | € 30.856 | € 17.200 | € 7.596 | ▼ 56% |
| Cash | € 22.659 | € 10.399 | € 28.392 | ▲ 173% |
| Opgepotte winst | € 63.515 | € 74.746 | € 82.379 | ▲ 10% |
| Balanstotaal | € 104.371 | € 101.946 | € 99.976 | ▼ 2% |
Kerncijfers van LEVENDIS, boekjaren 2023 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met LEVENDIS?
Wat er de jongste jaren bij LEVENDIS gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 7.633 (▼ 32% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Puurs-Sint-Amands. KBO
Samengevat
Van € 63.515 winst in 2023 naar € 7.633 winst in 2025.
Betaalde al € 23.491 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2023, met € 63.515 winst.
Bestuur
Achter LEVENDIS zit Koen Peeters.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Koen Peeters
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Liezele-Dorp 116
2870 Puurs-Sint-Amands
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- PEETERS Koen Lea(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0787.766.791
- Btw-nummer
- BE 0787.766.791
- Maatschappelijke zetel
- Liezele-Dorp 116, 2870 Puurs-Sint-Amands
- Namen & benamingen
- LEVENDIS
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 28 juni 2022
- Peppol
- Actief · Actief sinds 1 mei 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering