Financiën
Boekjaar 2025
Lions Company uit Gent, ondernemingsnummer BE0786581116, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -20.863 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Lions Company een brutomarge van € 113.011 en een eigen vermogen van € 23.781. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 54.984 naar € -20.863. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 31 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 23.781
▼ 47% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -20.863
▼ in 2024 nog € 54.984 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 29.317
▼ 40% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 22.781.
Mensen en middelen in 2025
€ 124.026
▲ 1% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 6.857
▼ 34% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 3.054
▼ 71% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 39.582
▲ 15% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 46.168 | € 106.373 | € 204.925 | € 113.011 | ▼ 45% |
| Winst na belastingen | € 2.000 | € -13.340 | € 54.984 | € -20.863 | ▼ € 75.847 |
| Eigen vermogen | € 3.000 | € -10.340 | € 44.644 | € 23.781 | ▼ 47% |
| Totale schulden | € 62.640 | € 65.312 | € 48.801 | € 47.280 | ▼ 3% |
| Cash | € 11.081 | € 3.680 | € 48.849 | € 29.317 | ▼ 40% |
| Opgepotte winst | € 2.000 | € -11.340 | € 43.644 | € 22.781 | ▼ 48% |
| Balanstotaal | € 65.640 | € 54.972 | € 93.444 | € 71.061 | ▼ 24% |
Kerncijfers van Lions Company, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Lions Company?
Wat er de jongste jaren bij Lions Company gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 20.863 (▼ € 75.847 t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Gent. KBO
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Gent. KBO
Samengevat
Van € 2.000 winst in 2022 naar € 20.863 verlies in 2025.
Betaalde al € 16.656 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 54.984 winst.
Bestuur
Achter Lions Company zitten Ilveda Asan en Ahmed Ibryam.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Ilveda Asan
Bestuurder
Ahmed Ibryam
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Dendermondsesteenweg 192
9040 Gent
Justus de Harduwijnlaan 46
9000 Gent
Actief sinds 8 november 2022
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- IBRYAM Ahmed Irfan(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0786.581.116
- Btw-nummer
- BE 0786.581.116
- Maatschappelijke zetel
- Dendermondsesteenweg 192, 9040 Gent
- Namen & benamingen
- Lions Company
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 25 mei 2022
- Peppol
- Actief · Actief sinds 16 jun 2026
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van eetgelegenheden met volledige bediening
Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden
Eetgelegenheden met volledige bediening
Eetgelegenheden met beperkte bediening
Vervaardiging van beschuit, biscuit en houdbaar banketbakkerswerk
Cateringdiensten op contractbasis en overige diensten in verband met maaltijden
Overige eetgelegenheden