Financiën
Boekjaar 2025
HR ROCKS uit Gent, ondernemingsnummer BE0786532319, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 8.359 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde HR ROCKS een brutomarge van € 19.282 en een eigen vermogen van € 74.640. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 11.097 naar € 8.359. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 3 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 74.640
▲ 10% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 8.359
▼ 25% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 28.562
▼ 65% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 1.633 uitgekeerd
20 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 803
▼ 84% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 1.784
▼ 91% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 490
▲ 104% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 76.808 | € 20.867 | € 19.282 | ▼ 8% |
| Winst na belastingen | € 55.117 | € 11.097 | € 8.359 | ▼ 25% |
| Eigen vermogen | € 57.617 | € 67.914 | € 74.640 | ▲ 10% |
| Totale schulden | € 13.480 | € 32.438 | € 14.899 | ▼ 54% |
| Cash | € 52.850 | € 81.382 | € 28.562 | ▼ 65% |
| Opgepotte winst | € 55.117 | € 65.414 | € 72.140 | ▲ 10% |
| Dividend | € 0 | € 800 | € 1.633 | ▲ 104% |
| Bankschulden | € 0 | € 119 | € 0 | ▼ 100% |
| Balanstotaal | € 71.097 | € 100.352 | € 89.539 | ▼ 11% |
Kerncijfers van HR ROCKS, boekjaren 2023 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met HR ROCKS?
Wat er de jongste jaren bij HR ROCKS gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 8.359 (▼ 25% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Gent. KBO
Samengevat
Van € 55.117 winst in 2023 naar € 8.359 winst in 2025.
Betaalde al € 26.294 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2023, met € 55.117 winst.
Keerde in totaal € 2.433 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter HR ROCKS zit Sara Vanwalleghem.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Sara Vanwalleghem
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Grondwetlaan 85
9040 Gent
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- Sara Mieke Flora VANWALLEGHEM(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0786.532.319
- Btw-nummer
- BE 0786.532.319
- Maatschappelijke zetel
- Grondwetlaan 85, 9040 Gent
- Namen & benamingen
- HR ROCKS
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 24 mei 2022
- Peppol
- Actief · Actief sinds 30 sep 2025
- Activiteiten · NACE
Overige zakelijke dienstverlening, neg
Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantoren
Overige vormen van onderwijs
Activiteiten van hoofdkantoren
Diverse administratieve activiteiten ten behoeve van kantoren