Financiën
Boekjaar 2025
MSA Corporation uit Puurs-Sint-Amands, ondernemingsnummer BE0784361004, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -6.153 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde MSA Corporation een brutomarge van € 9.016 en een eigen vermogen van € 63.818. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 9.668 naar € -6.153. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 16 oktober 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 63.818
▼ 9% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -6.153
▼ in 2024 nog € 9.668 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 1.321
▼ 10% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 62.818.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 7.613
▼ 23% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 94.319
▲ € 83.819 t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 2.328
▼ 88% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 55.203 | € 74.925 | € 31.847 | € 9.016 | ▼ 72% |
| Winst na belastingen | € 29.781 | € 29.523 | € 9.668 | € -6.153 | ▼ € 15.822 |
| Eigen vermogen | € 30.781 | € 60.303 | € 69.972 | € 63.818 | ▼ 9% |
| Totale schulden | € 41.365 | € 35.561 | € 29.483 | € 159.475 | ▲ € 129.992 |
| Cash | € 25.113 | € 4.437 | € 1.461 | € 1.321 | ▼ 10% |
| Opgepotte winst | € 29.781 | € 59.303 | € 68.972 | € 62.818 | ▼ 9% |
| Balanstotaal | € 72.146 | € 95.864 | € 99.455 | € 223.293 | ▲ 125% |
Kerncijfers van MSA Corporation, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met MSA Corporation?
Wat er de jongste jaren bij MSA Corporation gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 6.153 (▼ € 15.822 t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Anahid Farah Zinebioui stopte als bestuurder. NBB
- Anahid Farah Zinebioui werd bestuurder. NBB
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Bornem. KBO
Samengevat
Van € 29.781 winst in 2022 naar € 6.153 verlies in 2025.
Betaalde al € 23.134 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 29.781 winst.
Bestuur
Achter MSA Corporation zit Mohammed Sabir Azmani.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Mohammed Sabir Azmani
Bestuurder
Anahid Farah Zinebioui
Bestuurder
sinds 2025 · tot 2025
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Hoogstraat 7
2870 Puurs-Sint-Amands
Puursesteenweg(BOR) 368 bus B
2880 Bornem
Actief sinds 1 april 2022
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- AZMANI Mohammed Sabir(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0784.361.004
- Btw-nummer
- BE 0784.361.004
- Maatschappelijke zetel
- Hoogstraat 7, 2870 Puurs-Sint-Amands
- Namen & benamingen
- MSA Corporation
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 1 april 2022
- Peppol
- Actief · Actief sinds 12 feb 2025
- Activiteiten · NACE
Groothandel in bouwmaterialen, algemeen assortiment
Algemene bouw van residentiële gebouwen
Detailhandel in overige bouwmaterialen, neg
Overige zakelijke dienstverlening, neg
Bemiddeling in verband met exploitatie van en handel in onroerend goed
Bemiddeling bij de aankoop, verkoop en verhuur van onroerend goed voor een vast bedrag of op contractbasis