Financiën
Boekjaar 2025
MAVASA uit Sint-Truiden, ondernemingsnummer BE0784297656, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 28.245 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde MAVASA een brutomarge van € 43.409 en een eigen vermogen van € 58.524. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 8.895 naar € 28.245. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 31 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 58.524
▲ 93% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 28.245
▲ 218% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 37.873
▲ € 30.023 t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 55.524.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 5.253
▲ 75% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 1.101
▲ 103% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 14.334
▲ 74% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 24.700 | € 15.791 | € 43.409 | ▲ 175% |
| Winst na belastingen | € 18.384 | € 8.895 | € 28.245 | ▲ 218% |
| Eigen vermogen | € 21.384 | € 30.280 | € 58.524 | ▲ 93% |
| Totale schulden | € 15.995 | € 8.928 | € 15.435 | ▲ 73% |
| Cash | € 11.768 | € 7.850 | € 37.873 | ▲ € 30.023 |
| Terreinen & gebouwen | - | - | € 4.683 | |
| Opgepotte winst | € 18.384 | € 27.280 | € 55.524 | ▲ 104% |
| Balanstotaal | € 37.380 | € 39.207 | € 73.959 | ▲ 89% |
Kerncijfers van MAVASA, boekjaren 2023 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met MAVASA?
Wat er de jongste jaren bij MAVASA gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 28.245 (▲ 218% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Sint-Truiden. KBO
Samengevat
Van € 18.384 winst in 2023 naar € 28.245 winst in 2025.
Betaalde al € 15.116 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2025, met € 28.245 winst.
Bestuur
Achter MAVASA zit Sander Vanhaekendover.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Sander Vanhaekendover
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Grote Vinnestraat 29
3803 Sint-Truiden
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- VANHAEKENDOVER Sander(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0784.297.656
- Btw-nummer
- BE 0784.297.656
- Maatschappelijke zetel
- Grote Vinnestraat 29, 3803 Sint-Truiden
- Namen & benamingen
- MAVASA
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 31 maart 2022
- Peppol
- Actief · Actief sinds 19 nov 2025
- Activiteiten · NACE
Overige zakelijke dienstverlening, neg
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Overige vormen van onderwijs
Overige ondersteunende activiteiten in verband met financiële diensten, neg, exclusief verzekeringen en pensioenfondsen
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie
Adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering