Actief · volgens de KBO, 21 september 2026

BREIZH KINE

BE0782324301

Rechtspersoon Besloten Vennootschap 1 vestiging

Chaussée de Wavre 252, 1390 Grez-Doiceau +32491727597 [email protected]

Achter het bedrijf: Yvanne Le Bourlot.

Actief voor

4 jaar, 7 maanden

Knipperlichten

Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.

  • Niet op Peppol Peppol

    Niet geregistreerd in het Peppol-netwerk, verplicht voor btw-plichtige ondernemingen sinds 1 januari 2026.

Financiën

Boekjaar 2024

BREIZH KINE uit Grez-Doiceau, ondernemingsnummer BE0782324301, sloot boekjaar 2024 af met een resultaat van € 8.882 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde BREIZH KINE een brutomarge van € 15.274 en een eigen vermogen van € 13.872. Tegenover boekjaar 2023 ging het resultaat van € 4.943 naar € 8.882. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 25 juli 2025 neergelegd bij de Nationale Bank van België.

Wat het waard is Groeit

€ 13.872

▲ 178% t.o.v. 2023

Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.

Winst Groeit

€ 8.882

▲ 80% t.o.v. 2023

Winst na belastingen over het boekjaar.

Geld op de bank

€ 15.030

▲ € 14.005 t.o.v. 2023

Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.

Waar de winst naartoe gaat Groeit

Blijft in het bedrijf

Geen dividend over 2024. De opgepotte winst groeide naar € 11.872.

Mensen en middelen in 2024

Voltijdse krachten schatting

≈ 1

Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.

Voertuigen en materieel

€ 8.834

▲ 24% t.o.v. 2023

Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.

Schulden eind 2024

Bankschulden

Geen

Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.

Aan leveranciers

€ 2.689

▲ € 2.567 t.o.v. 2023

Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.

Belastingen en lonen

€ 3.956

▲ 43% t.o.v. 2023

Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.

Wil je zien hoe we een dossier in de Pro-versie nog verder uitpluizen? Bekijk gratis het voorbeeld van De Lijn en geef feedback →

Kerncijfers per boekjaar Download kerncijfers (CSV)
202220232024Verschil 2023 → 2024
Brutomarge € 140 € 9.068 € 15.274 ▲ 68%
Winst na belastingen € -1.953 € 4.943 € 8.882 ▲ 80%
Eigen vermogen € 47 € 4.990 € 13.872 ▲ 178%
Totale schulden € 7.546 € 6.238 € 12.748 ▲ 104%
Cash € 474 € 1.025 € 15.030 ▲ € 14.005
Opgepotte winst € -1.953 € 2.990 € 11.872 ▲ 297%
Balanstotaal € 7.592 € 11.228 € 26.621 ▲ 137%

Kerncijfers van BREIZH KINE, boekjaren 2022 tot 2024, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.De jaarrekening voor boekjaar 2025 is nog niet neergelegd; ze werd verwacht vóór 31 juli 2026.

Wat is er gebeurd met BREIZH KINE?

Wat er de jongste jaren bij BREIZH KINE gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe jaarrekening boekjaar 2024: winst van € 8.882 (▲ 80% t.o.v. 2023). Bron: NBB ↗
  • Nieuwe vestiging in Grez-Doiceau. KBO
  • Start van de onderneming volgens de KBO. KBO

Samengevat

Van € 1.953 verlies in 2022 naar € 8.882 winst in 2024.

Betaalde al € 5.410 vennootschapsbelasting sinds 2022.

Beste jaar ooit: 2024, met € 8.882 winst.

Bestuur

Yvanne Le Bourlot
BREIZH KINE

Achter BREIZH KINE zit Yvanne Le Bourlot.

Bekijk het volledige netwerk in de app

Bestuurders

Volgens jaarrekening 2024

Yvanne Le Bourlot

Bestuurder

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Chaussée de Wavre 252

1390 Grez-Doiceau

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Gegevens

Ondernemingsnummer
0782.324.301
Btw-nummer
BE 0782.324.301
Maatschappelijke zetel
Chaussée de Wavre 252, 1390 Grez-Doiceau
Namen & benamingen
BREIZH KINE
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Besloten Vennootschap
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
17 februari 2022
Peppol
Niet geregistreerd

Veelgestelde vragen

Wat is het adres van BREIZH KINE?
De maatschappelijke zetel van BREIZH KINE is gevestigd te Chaussée de Wavre 252, 1390 Grez-Doiceau.
Is BREIZH KINE nog actief?
Ja. Volgens de KBO (21 september 2026) is BREIZH KINE actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 17 februari 2022.
Is BREIZH KINE geregistreerd op Peppol?
Nee, BREIZH KINE is momenteel niet geregistreerd op het Peppol netwerk.
Wat is het ondernemingsnummer van BREIZH KINE?
Het ondernemingsnummer van BREIZH KINE is BE0782324301.
Wanneer is BREIZH KINE opgericht?
BREIZH KINE is opgericht op 17 februari 2022.
Wie is de eigenaar van BREIZH KINE?
Achter BREIZH KINE zit Yvanne Le Bourlot.