Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 10 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2025
Vélo Vermeulen uit Nazareth-De Pinte, ondernemingsnummer BE0779895836, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -10.881 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Vélo Vermeulen een brutomarge van € 7.367 en een eigen vermogen van € 4.281. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 1.464 naar € -10.881. Het bedrijf draaide verlies. De buffer kromp fors: het eigen vermogen ligt 72 % lager dan vorig jaar. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 7 april 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 4.281
▼ 72% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -10.881
▼ in 2024 nog € 1.464 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 3.749
▼ 81% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 2.281.
Mensen en middelen in 2025
€ 25.235
▼ 29% t.o.v. 2024
Waarvan in leasing € 25.235.
Schulden eind 2025
€ 137.383
▼ 10% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 16.097 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 9 jaar weg.
€ 19.585
▼ 10% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 17.010
▲ 47% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 20.176 | € 14.109 | € 7.367 | ▼ 48% |
| Winst na belastingen | € 11.698 | € 1.464 | € -10.881 | ▼ € 12.344 |
| Eigen vermogen | € 13.698 | € 15.162 | € 4.281 | ▼ 72% |
| Totale schulden | € 133.863 | € 187.882 | € 176.591 | ▼ 6% |
| Cash | € 5.441 | € 19.355 | € 3.749 | ▼ 81% |
| Opgepotte winst | € 11.698 | € 13.162 | € 2.281 | ▼ 83% |
| Bankschulden | € 98.400 | € 153.019 | € 137.383 | ▼ 10% |
| Balanstotaal | € 147.561 | € 203.044 | € 180.872 | ▼ 11% |
Kerncijfers van Vélo Vermeulen, boekjaren 2023 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 april 2027.
Wat is er gebeurd met Vélo Vermeulen?
Wat er de jongste jaren bij Vélo Vermeulen gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 10.881 (▼ € 12.344 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Nazareth-De Pinte. KBO
Samengevat
Van € 11.698 winst in 2023 naar € 10.881 verlies in 2025.
Betaalde al € 2.995 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2023, met € 11.698 winst.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Langemunt 5
9810 Nazareth-De Pinte
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Website
Technologie
Hosting & E-mail
E-mail provider
Self-hosted
Hosting
COMBELL-AS, BE
Website info
Kenmerken
Beveiliging
Netwerk
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- VERMEULEN, Stijn Lucien(oprichter) 50%
- MEERSCHAUT, Ellen(oprichter) 50%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0779.895.836
- Btw-nummer
- BE 0779.895.836
- Maatschappelijke zetel
- Langemunt 5, 9810 Nazareth-De Pinte
- Namen & benamingen
- Vélo Vermeulen
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 10 januari 2022
- Peppol
- Actief · Actief sinds 31 dec 2025
- Contact
- velovermeulen.be
- Activiteiten · NACE
Detailhandel in fietsen
Detailhandel in fietsen in gespecialiseerde winkels
Handelsbemiddeling in de groothandel in andere specifieke goederen
Reparatie en onderhoud van andere civiele transportmiddelen
Detailhandel in motorrijwielen, delen en toebehoren van motorrijwielen
Detailhandel in en onderhoud en reparatie van motorfietsen en delen en toebehoren van motorfietsen