Actief · volgens de KBO, 21 september 2026

NIMBA HOLDING INVESTMENT

BE0779365997

Rechtspersoon Besloten Vennootschap 1 vestiging

NIMBA HOLDING INVESTMENT is volgens de KBO actief als: Activiteiten van holdings. BV, gestart op 24 december 2021, 1 vestiging.

Brusselsesteenweg 267, 2800 Mechelen

Achter het bedrijf: Gert Buelens.

Actief voor

4 jaar, 8 maanden

Knipperlichten

Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.

  • Negatief eigen vermogen NBB

    Meer schulden dan bezittingen in 1 van de laatste 4 boekjaren.

  • Verlies twee jaar op rij NBB

    Negatief resultaat in 2024 en 2025.

  • Krappe liquiditeit NBB

    Cash en vorderingen dekken 1 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.

Financiën

Boekjaar 2025

NIMBA HOLDING INVESTMENT uit Mechelen, ondernemingsnummer BE0779365997, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -2.561 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde NIMBA HOLDING INVESTMENT een brutomarge van € -1.298 en een eigen vermogen van € -711. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € -3.072 naar € -2.561. Het bedrijf draaide verlies. Meer schulden dan bezittingen. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 18 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.

Wat het waard is Let op

€ -711

▼ € 2.561 t.o.v. 2024

Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.

Verlies Let op

€ -2.561

▲ 17 % minder verlies dan in 2024

Winst na belastingen over het boekjaar.

Geld op de bank

€ 1.459

▲ 18% t.o.v. 2024

Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.

Waar de winst naartoe gaat Let op

Verlies, niets uit te keren

De reserves zakten naar € -10.711.

Mensen en middelen in 2025

Voltijdse krachten schatting

≈ 1

Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.

Schulden eind 2025

Bankschulden

Geen

Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.

Aan leveranciers

€ 169

Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.

Wil je zien hoe we een dossier in de Pro-versie nog verder uitpluizen? Bekijk gratis het voorbeeld van De Lijn en geef feedback →

Kerncijfers per boekjaar Download kerncijfers (CSV)
2022202320242025Verschil 2024 → 2025
Brutomarge € -2.017 € -1.180 € -1.473 € -1.298 ▲ € 175
Winst na belastingen € -2.814 € -2.264 € -3.072 € -2.561 ▲ € 511
Eigen vermogen € 7.186 € 4.922 € 1.850 € -711 ▼ € 2.561
Totale schulden € 134.200 € 137.881 € 140.381 € 142.170 ▲ 1%
Cash € 1.180 € 1.966 € 1.240 € 1.459 ▲ 18%
Opgepotte winst € -2.814 € -5.078 € -8.150 € -10.711 ▼ € 2.561
Balanstotaal € 141.386 € 142.802 € 142.230 € 141.459 ▼ 1%

Kerncijfers van NIMBA HOLDING INVESTMENT, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.

Wat is er gebeurd met NIMBA HOLDING INVESTMENT?

Wat er de jongste jaren bij NIMBA HOLDING INVESTMENT gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 2.561. te laat neergelegd Bron: NBB ↗
  • Nieuwe vestiging in Mechelen. KBO
  • Gert Buelens werd bestuurder. NBB
  • Start van de onderneming volgens de KBO. KBO

Samengevat

Van € 2.814 verlies in 2022 naar € 2.561 verlies in 2025.

Bestuur

Gert Buelens
NIMBA HOLDING INVESTMENT
+4

Achter NIMBA HOLDING INVESTMENT zit Gert Buelens. Gert Buelens zit ook achter E M C E, NIMBA HOLDING, GAJAH INVESTMENT GROUP, MOGAYA HOLDING en Green Africa.

Bekijk het volledige netwerk in de app

Bestuurders

Volgens jaarrekening 2025

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Brusselsesteenweg 267

2800 Mechelen

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Gegevens

Ondernemingsnummer
0779.365.997
Btw-nummer
BE 0779.365.997
Maatschappelijke zetel
Brusselsesteenweg 267, 2800 Mechelen
Namen & benamingen
NIMBA HOLDING INVESTMENT
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Besloten Vennootschap
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
24 december 2021
Peppol
Actief · Actief sinds 1 jan 2001
Activiteiten · NACE

Activiteiten van holdings

Holdings

Activiteiten van hoofdkantoren

Veelgestelde vragen

Wat doet NIMBA HOLDING INVESTMENT?
NIMBA HOLDING INVESTMENT is volgens de KBO actief als: Activiteiten van holdings. BV, gestart op 24 december 2021, 1 vestiging.
Wat is het adres van NIMBA HOLDING INVESTMENT?
De maatschappelijke zetel van NIMBA HOLDING INVESTMENT is gevestigd te Brusselsesteenweg 267, 2800 Mechelen.
Is NIMBA HOLDING INVESTMENT nog actief?
Ja. Volgens de KBO (21 september 2026) is NIMBA HOLDING INVESTMENT actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 24 december 2021.
Is NIMBA HOLDING INVESTMENT geregistreerd op Peppol?
Ja, NIMBA HOLDING INVESTMENT is geregistreerd op het Peppol netwerk met ID 0208:0779365997.
Wat is het ondernemingsnummer van NIMBA HOLDING INVESTMENT?
Het ondernemingsnummer van NIMBA HOLDING INVESTMENT is BE0779365997.
Wanneer is NIMBA HOLDING INVESTMENT opgericht?
NIMBA HOLDING INVESTMENT is opgericht op 24 december 2021.