Actief · volgens de KBO, 27 september 2026
Hilde Lannoo Huisarts logo

Hilde Lannoo Huisarts

BE0778932962

Rechtspersoon Besloten Vennootschap 1 vestiging

Pijplap 134, 8560 Wevelgem dokterslannoovaneecke.be

Achter het bedrijf: Hilde Lannoo.

Actief voor

4 jaar, 9 maanden

Knipperlichten

Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.

  • Niet op Peppol Peppol

    Niet geregistreerd in het Peppol-netwerk, verplicht voor btw-plichtige ondernemingen sinds 1 januari 2026.

Financiën

Boekjaar 2026

Hilde Lannoo Huisarts uit Wevelgem, ondernemingsnummer BE0778932962, sloot boekjaar 2026 af met een resultaat van € 84.223 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Hilde Lannoo Huisarts een brutomarge van € 124.116 en een eigen vermogen van € 210.531. Tegenover boekjaar 2025 ging het resultaat van € 88.232 naar € 84.223. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 6 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.

Wat het waard is Groeit

€ 210.531

▲ 67% t.o.v. 2025

Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.

Winst Gezond

€ 84.223

▼ 5% t.o.v. 2025

Winst na belastingen over het boekjaar.

Geld op de bank

€ 130.033

▼ 58% t.o.v. 2025

Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.

Waar de winst naartoe gaat Groeit

Blijft in het bedrijf

Geen dividend over 2026. De opgepotte winst groeide naar € 205.531.

Mensen en middelen in 2026

Voltijdse krachten schatting

≈ 1

Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.

Voertuigen en materieel

€ 2.737

▼ 56% t.o.v. 2025

Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.

Schulden eind 2026

Bankschulden

Geen

Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.

Aan leveranciers

€ 3.350

▼ 23% t.o.v. 2025

Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.

Belastingen

€ 8.731

▼ 32% t.o.v. 2025

Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.

Wil je zien hoe we een dossier in de Pro-versie nog verder uitpluizen? Bekijk gratis het voorbeeld van De Lijn en geef feedback →

Kerncijfers per boekjaar Download kerncijfers (CSV)
2023202420252026Verschil 2025 → 2026
Brutomarge € 111.775 € 113.067 € 121.450 € 124.116 ▲ 2%
Winst na belastingen € 79.495 € 77.449 € 88.232 € 84.223 ▼ 5%
Eigen vermogen € 230.627 € 308.076 € 126.308 € 210.531 ▲ 67%
Totale schulden € 61.789 € 61.572 € 288.983 € 36.910 ▼ 87%
Cash € 243.932 € 69.735 € 309.967 € 130.033 ▼ 58%
Opgepotte winst € 225.627 € 303.076 € 121.308 € 205.531 ▲ 69%
Dividend € 1.600 € 0 € 270.000 € 0 ▼ 100%
Balanstotaal € 292.416 € 369.648 € 415.291 € 247.441 ▼ 40%

Kerncijfers van Hilde Lannoo Huisarts, boekjaren 2023 tot 2026, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2027) verwacht vóór 31 oktober 2027.

Wat is er gebeurd met Hilde Lannoo Huisarts?

Wat er de jongste jaren bij Hilde Lannoo Huisarts gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe jaarrekening boekjaar 2026: winst van € 84.223 (▼ 5% t.o.v. 2025). Bron: NBB ↗
  • Nieuwe vestiging in Wevelgem. KBO
  • Start van de onderneming volgens de KBO. KBO

Samengevat

Van € 79.495 winst in 2023 naar € 84.223 winst in 2026.

Betaalde al € 93.475 vennootschapsbelasting sinds 2023.

Beste jaar ooit: 2025, met € 88.232 winst.

Keerde in totaal € 271.600 dividend uit aan de eigenaars.

Bestuur

Hilde Lannoo
Hilde Lannoo Huisarts

Achter Hilde Lannoo Huisarts zit Hilde Lannoo.

Bekijk het volledige netwerk in de app

Bestuurders

Volgens jaarrekening 2026

Hilde Lannoo

Bestuurder

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Pijplap 134

8560 Wevelgem

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Website

Technologie

ASP.NETBootstrapFont AwesomejQuery

Website info

HTTPS Ja
Indexeerbare pagina's 7
Talen EN

Kenmerken

Gegevens

Ondernemingsnummer
0778.932.962
Btw-nummer
BE 0778.932.962
Maatschappelijke zetel
Pijplap 134, 8560 Wevelgem
Namen & benamingen
Hilde Lannoo Huisarts
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Besloten Vennootschap
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
21 december 2021
Peppol
Niet geregistreerd

Veelgestelde vragen

Wat is het adres van Hilde Lannoo Huisarts?
De maatschappelijke zetel van Hilde Lannoo Huisarts is gevestigd te Pijplap 134, 8560 Wevelgem.
Is Hilde Lannoo Huisarts nog actief?
Ja. Volgens de KBO (27 september 2026) is Hilde Lannoo Huisarts actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 21 december 2021.
Is Hilde Lannoo Huisarts geregistreerd op Peppol?
Nee, Hilde Lannoo Huisarts is momenteel niet geregistreerd op het Peppol netwerk.
Wat is het ondernemingsnummer van Hilde Lannoo Huisarts?
Het ondernemingsnummer van Hilde Lannoo Huisarts is BE0778932962.
Wanneer is Hilde Lannoo Huisarts opgericht?
Hilde Lannoo Huisarts is opgericht op 21 december 2021.
Wie is de eigenaar van Hilde Lannoo Huisarts?
Achter Hilde Lannoo Huisarts zit Hilde Lannoo.