Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 56 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2025
S.C.O. uit Sint-Lambrechts-Woluwe, ondernemingsnummer BE0775874789, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 33.920 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde S.C.O. een brutomarge van € 85.235 en een eigen vermogen van € 60.617. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € -7.239 naar € 33.920. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 31 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 60.617
▲ € 66.372 t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 33.920
▲ in 2024 nog € 7.239 verlies
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 89.816
▲ 232% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 25.165.
Mensen en middelen in 2025
€ 2.228
▼ 33% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 487.222
▼ 6% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 30.618 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 16 jaar weg.
€ 17.445
▲ € 17.090 t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 1.920
▲ 36% t.o.v. 2024
Nog te betalen lonen, vakantiegeld en sociale bijdragen. Geen openstaande belastingen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 23.944 | € 2.741 | € 46.748 | € 85.235 | ▲ 82% |
| Winst na belastingen | € 12.941 | € -33.930 | € -7.239 | € 33.920 | ▲ € 41.159 |
| Eigen vermogen | € 35.415 | € 1.485 | € -5.755 | € 60.617 | ▲ € 66.372 |
| Totale schulden | € 469.920 | € 510.567 | € 660.312 | € 649.565 | ▼ 2% |
| Cash | € 34.920 | € 28.511 | € 27.025 | € 89.816 | ▲ 232% |
| Terreinen & gebouwen | € 457.436 | € 468.709 | € 618.232 | € 604.693 | ▼ 2% |
| Opgepotte winst | € 32.415 | € -1.515 | € -8.755 | € 25.165 | ▲ € 33.920 |
| Bankschulden | € 396.724 | € 440.903 | € 516.787 | € 487.222 | ▼ 6% |
| Balanstotaal | € 505.335 | € 512.052 | € 654.557 | € 720.999 | ▲ 10% |
Kerncijfers van S.C.O., boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met S.C.O.?
Wat er de jongste jaren bij S.C.O. gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 33.920. te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Sint-Lambrechts-Woluwe. KBO
- Charlotte HAEGELSTEEN werd bestuurder. NBB
- Sébastien DE SA NEVES DA ROCHA werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 12.941 winst in 2022 naar € 33.920 winst in 2025.
Betaalde al € 4.718 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 33.920 winst.
Bestuur
Achter S.C.O. zitten Charlotte HAEGELSTEEN en Sébastien DE SA NEVES DA ROCHA.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Charlotte HAEGELSTEEN
Bestuurder
sinds 2021
Sébastien DE SA NEVES DA ROCHA
Bestuurder
sinds 2021
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Robert Dalechamplaan 21
1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- Haegelsteen Charlotte Isabelle Xavier(oprichter) 50%
- de Sa Névès da Rocha Sébastien Vahan(oprichter) 50%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0775.874.789
- Btw-nummer
- BE 0775.874.789
- Maatschappelijke zetel
- Robert Dalechamplaan 21, 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
- Namen & benamingen
- S.C.O.
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 18 oktober 2021
- Peppol
- Actief · Actief sinds 8 sep 2026