Actief · volgens de KBO, 27 september 2026

Dr. Gulsana Estebesova

BE0774637446

Rechtspersoon Besloten Vennootschap 1 vestiging

Dr. Gulsana Estebesova is een huisartsenpraktijk in Tremelo. BV, gestart op 27 september 2021, 1 vestiging.

Nieuwstraat 1, 3120 Tremelo

Achter het bedrijf: Gulsana Kaparbekovna Estebesova.

Actief voor

5 jaar

Financiën

Boekjaar 2025

Dr. Gulsana Estebesova uit Tremelo, ondernemingsnummer BE0774637446, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 146.351 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Dr. Gulsana Estebesova een brutomarge van € 194.638 en een eigen vermogen van € 71.479. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 147.124 naar € 146.351. Het bedrijf draait winst. De buffer kromp fors: het eigen vermogen ligt 67 % lager dan vorig jaar. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 17 maart 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.

Wat het waard is Kromp fors

€ 71.479

▼ 67% t.o.v. 2024

Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.

Winst Gezond

€ 146.351

▼ 1% t.o.v. 2024

Winst na belastingen over het boekjaar.

Geld op de bank

€ 91.622

▼ 35% t.o.v. 2024

Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.

Waar de winst naartoe gaat Keert uit

€ 294.092 uitgekeerd

Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.

Mensen en middelen in 2025

Voltijdse krachten schatting

≈ 1

Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.

Loonkost schatting

€ 1.089

Geen personeel op de loonlijst. Zo’n klein bedrag is meestal een sociale bijdrage of pensioenpremie van de bestuurder, geboekt onder personeelskosten.

Voertuigen en materieel

€ 3.604

▼ 57% t.o.v. 2024

Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.

Schulden eind 2025

Bankschulden

Geen

Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.

Aan leveranciers

€ 220

▲ 203% t.o.v. 2024

Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.

Belastingen

€ 10.312

▼ 86% t.o.v. 2024

Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.

Wil je zien hoe we een dossier in de Pro-versie nog verder uitpluizen? Bekijk gratis het voorbeeld van De Lijn en geef feedback →

Kerncijfers per boekjaar Download kerncijfers (CSV)
2022202320242025Verschil 2024 → 2025
Brutomarge € 108.541 € 145.091 € 198.802 € 194.638 ▼ 2%
Winst na belastingen € 68.479 € 106.617 € 147.124 € 146.351 ▼ 1%
Eigen vermogen € 71.479 € 178.096 € 219.220 € 71.479 ▼ 67%
Totale schulden € 21.335 € 42.211 € 80.653 € 124.803 ▲ 55%
Cash € 21.915 € 123.176 € 140.749 € 91.622 ▼ 35%
Opgepotte winst € 68.479 € 175.096 € 216.220 € 68.479 ▼ 68%
Dividend € 0 € 0 € 106.000 € 294.092 ▲ 177%
Bankschulden € 15.906 € 10.708 € 5.407 € 0 ▼ 100%
Balanstotaal € 92.814 € 220.307 € 299.873 € 196.282 ▼ 35%

Kerncijfers van Dr. Gulsana Estebesova, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.

Wat is er gebeurd met Dr. Gulsana Estebesova?

Wat er de jongste jaren bij Dr. Gulsana Estebesova gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 146.351 (▼ 1% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
  • Nieuwe vestiging in Mechelen. KBO
  • Start van de onderneming volgens de KBO. KBO

Samengevat

Van € 68.479 winst in 2022 naar € 146.351 winst in 2025.

Betaalde al € 146.674 vennootschapsbelasting sinds 2022.

Beste jaar ooit: 2024, met € 147.124 winst.

Keerde in totaal € 400.092 dividend uit aan de eigenaars.

Bestuur

Gulsana Kaparbekovna Estebesova
Dr. Gulsana Estebesova

Achter Dr. Gulsana Estebesova zit Gulsana Kaparbekovna Estebesova.

Bekijk het volledige netwerk in de app

Bestuurders

Volgens jaarrekening 2025

Gulsana Kaparbekovna Estebesova

Bestuurder

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Nieuwstraat 1

3120 Tremelo

2.323.145.743

Hanswijkstraat 17

2800 Mechelen

Actief sinds 27 september 2021

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Gegevens

Ondernemingsnummer
0774.637.446
Btw-nummer
BE 0774.637.446
Maatschappelijke zetel
Nieuwstraat 1, 3120 Tremelo
Namen & benamingen
Dr. Gulsana Estebesova
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Besloten Vennootschap
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
27 september 2021
Peppol
Actief · Actief sinds 15 mei 2025
Activiteiten · NACE

Activiteiten van huisartspraktijken

Veelgestelde vragen

Wat doet Dr. Gulsana Estebesova?
Dr. Gulsana Estebesova is een huisartsenpraktijk in Tremelo. BV, gestart op 27 september 2021, 1 vestiging.
Wat is het adres van Dr. Gulsana Estebesova?
De maatschappelijke zetel van Dr. Gulsana Estebesova is gevestigd te Nieuwstraat 1, 3120 Tremelo.
Is Dr. Gulsana Estebesova nog actief?
Ja. Volgens de KBO (27 september 2026) is Dr. Gulsana Estebesova actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 27 september 2021.
Is Dr. Gulsana Estebesova geregistreerd op Peppol?
Ja, Dr. Gulsana Estebesova is geregistreerd op het Peppol netwerk met ID 0208:0774637446.
Wat is het ondernemingsnummer van Dr. Gulsana Estebesova?
Het ondernemingsnummer van Dr. Gulsana Estebesova is BE0774637446.
Wanneer is Dr. Gulsana Estebesova opgericht?
Dr. Gulsana Estebesova is opgericht op 27 september 2021.