Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 54 % van de kortlopende schulden in 2026; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2026
SF METAL CONSTRUCT uit Wetteren, ondernemingsnummer BE0772949052, sloot boekjaar 2026 af met een resultaat van € 10.285 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde SF METAL CONSTRUCT een brutomarge van € 25.641 en een eigen vermogen van € 27.956. Tegenover boekjaar 2025 ging het resultaat van € 21.243 naar € 10.285. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 25 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 27.956
▲ 58% t.o.v. 2025
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 10.285
▼ 52% t.o.v. 2025
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 1.170
▼ 94% t.o.v. 2025
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2026. De opgepotte winst groeide naar € 22.956.
Mensen en middelen in 2026
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 8.724
▼ 33% t.o.v. 2025
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2026
€ 16.393
▲ 28% t.o.v. 2025
Dit jaar wordt € 6.548 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 3 jaar weg.
€ 12.034
▼ 47% t.o.v. 2025
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
| 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | Verschil 2025 → 2026 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 1.255 | € 2.504 | € 37.564 | € 25.641 | ▼ 32% |
| Winst na belastingen | € -9.423 | € 851 | € 21.243 | € 10.285 | ▼ 52% |
| Eigen vermogen | € -4.423 | € -3.572 | € 17.671 | € 27.956 | ▲ 58% |
| Totale schulden | € 24.440 | € 4.072 | € 41.697 | € 35.508 | ▼ 15% |
| Cash | - | € 135 | € 21.084 | € 1.170 | ▼ 94% |
| Opgepotte winst | € -9.423 | € -8.572 | € 12.671 | € 22.956 | ▲ 81% |
| Bankschulden | € 18.716 | € 0 | € 12.835 | € 16.393 | ▲ 28% |
| Balanstotaal | € 20.017 | € 500 | € 59.368 | € 63.465 | ▲ 7% |
Kerncijfers van SF METAL CONSTRUCT, boekjaren 2023 tot 2026, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2027) verwacht vóór 31 oktober 2027.
Wat is er gebeurd met SF METAL CONSTRUCT?
Wat er de jongste jaren bij SF METAL CONSTRUCT gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2026: winst van € 10.285 (▼ 52% t.o.v. 2025). Bron: NBB ↗
- Simon Wim Frulleux werd bestuurder. NBB
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Wetteren. KBO
Samengevat
Van € 9.423 verlies in 2023 naar € 10.285 winst in 2026.
Betaalde al € 14.540 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2025, met € 21.243 winst.
Bestuur
Achter SF METAL CONSTRUCT zit Simon Wim Frulleux.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2026
Simon Wim Frulleux
Bestuurder
sinds 2024
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Wegvoeringstraat 228
9230 Wetteren
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- BLOMME Dirk(oprichter) 40%
- DE BOEVER Ludwina(oprichter) 40%
- BLOMME Gillian(oprichter) 10%
- BLOMME Aaron(oprichter) 10%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0772.949.052
- Btw-nummer
- BE 0772.949.052
- Maatschappelijke zetel
- Wegvoeringstraat 228, 9230 Wetteren
- Namen & benamingen
- SF METAL CONSTRUCT
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 27 augustus 2021
- Peppol
- Actief · Actief sinds 8 okt 2025
- Activiteiten · NACE
Verspanend bewerken van metalen
Bouwrijp maken van terreinen
Overige recreatie- en ontspanningsactiviteiten, neg
Ontwerp en bouw van podia en decors
Overige zakelijke dienstverlening, neg
Ontwerp en bouw van podia