Actief · volgens de KBO, 26 september 2026

Vandewoude Delphine

BE0768484973

Rechtspersoon Commanditaire vennootschap 1 vestiging

Bezembindersstraat 42, 8210 Zedelgem

Actief voor

5 jaar, 4 maanden

niets gevonden

Nog geen jaarrekeningen

Dit bedrijf heeft nog geen jaarrekening neergelegd bij de Nationale Bank. Van zodra er een binnenkomt, staat de analyse hier klaar.

Wat is er gebeurd met Vandewoude Delphine?

Wat er de jongste jaren bij Vandewoude Delphine gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe vestiging in Blankenberge. KBO
  • Start van de onderneming volgens de KBO. KBO

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Bezembindersstraat 42

8210 Zedelgem

2.320.665.018

Koning Albert-I-laan 41

8370 Blankenberge

Actief sinds 1 september 2021

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Gegevens

Ondernemingsnummer
0768.484.973
Btw-nummer
BE 0768.484.973
Maatschappelijke zetel
Bezembindersstraat 42, 8210 Zedelgem
Namen & benamingen
Vandewoude Delphine
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Commanditaire vennootschap
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
18 mei 2021
Peppol
Actief · Actief sinds 8 jan 2024

Veelgestelde vragen

Wat is het adres van Vandewoude Delphine?
De maatschappelijke zetel van Vandewoude Delphine is gevestigd te Bezembindersstraat 42, 8210 Zedelgem.
Is Vandewoude Delphine nog actief?
Ja. Volgens de KBO (26 september 2026) is Vandewoude Delphine actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 18 mei 2021.
Is Vandewoude Delphine geregistreerd op Peppol?
Ja, Vandewoude Delphine is geregistreerd op het Peppol netwerk met ID 0208:0768484973.
Wat is het ondernemingsnummer van Vandewoude Delphine?
Het ondernemingsnummer van Vandewoude Delphine is BE0768484973.
Wanneer is Vandewoude Delphine opgericht?
Vandewoude Delphine is opgericht op 18 mei 2021.
Is Vandewoude Delphine een betrouwbaar bedrijf?
Databakkes geeft geen oordeel; dit zeggen de bronnen: Actief volgens de KBO sinds 18 mei 2021; nog geen jaarrekening neergelegd.