Knipperlichten
Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.
-
Krappe liquiditeit NBB
Cash en vorderingen dekken 16 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.
Financiën
Boekjaar 2025
RV uit Dilsen-Stokkem, ondernemingsnummer BE0765825787, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 78.665 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde RV een brutomarge van € 298.718 en een eigen vermogen van € 289.613. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 12.588 naar € 78.665. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 23 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 289.613
▲ 37% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 78.665
▲ € 66.077 t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 25.523
▲ 4% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 283.613.
Mensen en middelen in 2025
€ 56.493
▲ 64% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 123.280
▼ 26% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 337.785
▼ 15% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 41.857 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 8 jaar weg.
€ 34.795
▼ 21% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 58.322
▲ € 48.098 t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 81.819 | € 311.187 | € 200.592 | € 298.718 | ▲ 49% |
| Winst na belastingen | € 11.432 | € 158.592 | € 12.588 | € 78.665 | ▲ € 66.077 |
| Eigen vermogen | € 39.769 | € 198.360 | € 210.948 | € 289.613 | ▲ 37% |
| Totale schulden | € 124.433 | € 528.203 | € 539.500 | € 472.360 | ▼ 12% |
| Cash | € 4.249 | € 62.762 | € 24.583 | € 25.523 | ▲ 4% |
| Terreinen & gebouwen | € 39.999 | € 430.263 | € 412.796 | € 431.814 | ▲ 5% |
| Opgepotte winst | € 33.769 | € 192.360 | € 204.948 | € 283.613 | ▲ 38% |
| Bankschulden | € 36.489 | € 343.010 | € 396.686 | € 337.785 | ▼ 15% |
| Balanstotaal | € 164.201 | € 726.563 | € 750.448 | € 761.973 | ▲ 2% |
Kerncijfers van RV, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met RV?
Wat er de jongste jaren bij RV gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 78.665 (▲ € 66.077 t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Maasmechelen. KBO
- Nieuwe vestiging in Dilsen-Stokkem. KBO
- Nieuwe vestiging in Maasmechelen. KBO
- Nieuwe vestiging in Dilsen-Stokkem. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
- Balwinder Singh werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 11.432 winst in 2022 naar € 78.665 winst in 2025.
Betaalde al € 83.369 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 158.592 winst.
Bestuur
Achter RV zit Balwinder Singh.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Balwinder Singh
Bestuurder
sinds 2021
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rijksweg 695
3650 Dilsen-Stokkem
Pauwengraaf(E) 8
3630 Maasmechelen
Actief sinds 30 maart 2021
Rijksweg 694
3650 Dilsen-Stokkem
Actief sinds 30 maart 2021
Pauwengraaf(E) 10
3630 Maasmechelen
Actief sinds 5 juni 2025
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0765.825.787
- Btw-nummer
- BE 0765.825.787
- Maatschappelijke zetel
- Rijksweg 695, 3650 Dilsen-Stokkem
- Namen & benamingen
- RV
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 30 maart 2021
- Peppol
- Actief · Actief sinds 28 nov 2024
- Activiteiten · NACE
Detailhandel in kranten en andere tijdschriften
Detailhandel in tabaksproducten
Detailhandel in kranten en kantoorbehoeften in gespecialiseerde winkels
Overige detailhandel in voedingsmiddelen, neg
Groothandel in tabaksproducten
Overige detailhandel in voedingsmiddelen in gespecialiseerde winkels, n.e.g.