Actief · volgens de KBO, 2 november 2026

PAMAL

BE0758568803

Rechtspersoon Besloten Vennootschap 1 vestiging

PAMAL is een schrijnwerker in Sint-Martens-Latem. BV, gestart op 19 november 2020, 1 vestiging.

Lage Heirweg 41C, 9830 Sint-Martens-Latem

Achter het bedrijf: Paul Malingreau.

Actief voor

5 jaar, 11 maanden

Knipperlichten

Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.

  • Krappe liquiditeit NBB

    Cash en vorderingen dekken 58 % van de kortlopende schulden in 2025; drempel 65 %.

Financiën

Boekjaar 2025

PAMAL uit Sint-Martens-Latem, ondernemingsnummer BE0758568803, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -2.218 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde PAMAL een brutomarge van € 4.444 en een eigen vermogen van € 41.922. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 768 naar € -2.218. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 23 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.

Wat het waard is Gezond

€ 41.922

▼ 5% t.o.v. 2024

Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.

Verlies Let op

€ -2.218

▼ in 2024 nog € 768 winst

Winst na belastingen over het boekjaar.

Geld op de bank

€ 12

▲ 185% t.o.v. 2024

Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.

Waar de winst naartoe gaat Let op

Verlies, niets uit te keren

De reserves zakten naar € 38.922.

Mensen en middelen in 2025

Voltijdse krachten schatting

≈ 1

Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.

Schulden eind 2025

Bankschulden

€ 20.584

▲ 25% t.o.v. 2024

Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.

Aan leveranciers

€ 18.409

▼ 32% t.o.v. 2024

Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.

Belastingen

€ 81

▼ 97% t.o.v. 2024

Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.

Kerncijfers per boekjaar Download kerncijfers (CSV)
2022202320242025Verschil 2024 → 2025
Brutomarge € 14.557 € 19.429 € 8.027 € 4.444 ▼ 45%
Winst na belastingen € 7.313 € 11.653 € 768 € -2.218 ▼ € 2.986
Eigen vermogen € 32.519 € 43.372 € 44.140 € 41.922 ▼ 5%
Totale schulden € 30.503 € 69.964 € 47.034 € 41.561 ▼ 12%
Cash € 0 - € 4 € 12 ▲ 185%
Opgepotte winst € 29.519 € 40.372 € 41.140 € 38.922 ▼ 5%
Dividend € 0 € 800 € 0 € 0
Bankschulden € 1.652 € 24.920 € 16.477 € 20.584 ▲ 25%
Balanstotaal € 63.021 € 113.336 € 91.173 € 83.483 ▼ 8%

Kerncijfers van PAMAL, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.

Wat is er gebeurd met PAMAL?

Wat er de jongste jaren bij PAMAL gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 2.218 (▼ € 2.986 t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
  • Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
  • Nieuwe vestiging in Sint-Martens-Latem. KBO

Samengevat

Van € 7.313 winst in 2022 naar € 2.218 verlies in 2025.

Betaalde al € 7.440 vennootschapsbelasting sinds 2022.

Beste jaar ooit: 2023, met € 11.653 winst.

Keerde in totaal € 800 dividend uit aan de eigenaars.

Bestuur

Paul Malingreau
PAMAL

Achter PAMAL zit Paul Malingreau.

Bestuurders

Volgens jaarrekening 2025

Paul Malingreau

Bestuurder

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Lage Heirweg 41C

9830 Sint-Martens-Latem

2.310.260.975

Lage Heirweg 41 bus c

9830 Sint-Martens-Latem

Actief sinds 19 november 2020

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten

Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.

Oprichting

Bron: Akte ↗
  • MALINGREAU Paul Olivier François Ivon(oprichter) 100%

Gegevens

Ondernemingsnummer
0758.568.803
Btw-nummer
BE 0758.568.803
Maatschappelijke zetel
Lage Heirweg 41C, 9830 Sint-Martens-Latem
Namen & benamingen
PAMAL
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Besloten Vennootschap
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
19 november 2020
Peppol
Actief · Actief sinds 27 nov 2025
Activiteiten · NACE

Schrijnwerk

Veelgestelde vragen

Wat doet PAMAL?
PAMAL is een schrijnwerker in Sint-Martens-Latem. BV, gestart op 19 november 2020, 1 vestiging.
Wat is het adres van PAMAL?
De maatschappelijke zetel van PAMAL is gevestigd te Lage Heirweg 41C, 9830 Sint-Martens-Latem.
Is PAMAL nog actief?
Ja. Volgens de KBO (2 november 2026) is PAMAL actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 19 november 2020.
Is PAMAL geregistreerd op Peppol?
Ja, PAMAL is geregistreerd op het Peppol netwerk met ID 0208:0758568803.
Wat is het ondernemingsnummer van PAMAL?
Het ondernemingsnummer van PAMAL is BE0758568803.
Wanneer is PAMAL opgericht?
PAMAL is opgericht op 19 november 2020.