Financiën
Boekjaar 2025
LS Kraanbakken uit Gent, ondernemingsnummer BE0756936629, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 3.995 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde LS Kraanbakken een brutomarge van € 74.873 en een eigen vermogen van € 354.744. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 52.575 naar € 3.995. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 28 april 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 354.744
▲ 1% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 3.995
▼ 92% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 75.403
▲ 225% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 344.744.
Mensen en middelen in 2025
€ 48.506
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 233.949
▲ 9% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 9.209 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 15 jaar weg.
€ 39.145
▼ 36% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 1.684
▼ 97% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 126.120 | € 198.906 | € 45.338 | € 74.873 | ▲ 65% |
| Winst na belastingen | € 95.621 | € 121.578 | € 52.575 | € 3.995 | ▼ 92% |
| Eigen vermogen | € 176.596 | € 298.174 | € 350.749 | € 354.744 | ▲ 1% |
| Totale schulden | € 275.595 | € 381.944 | € 348.444 | € 279.639 | ▼ 20% |
| Cash | € 4.989 | € 28.818 | € 23.183 | € 75.403 | ▲ 225% |
| Opgepotte winst | € 166.596 | € 288.174 | € 340.749 | € 344.744 | ▲ 1% |
| Dividend | € 800 | € 0 | € 0 | € 0 | |
| Bankschulden | € 134.242 | € 215.000 | € 215.000 | € 233.949 | ▲ 9% |
| Balanstotaal | € 452.191 | € 680.118 | € 699.194 | € 634.383 | ▼ 9% |
Kerncijfers van LS Kraanbakken, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met LS Kraanbakken?
Wat er de jongste jaren bij LS Kraanbakken gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 3.995 (▼ 92% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Lochristi. KBO
- Laurens Saey werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 95.621 winst in 2022 naar € 3.995 winst in 2025.
Betaalde al € 74.918 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 121.578 winst.
Keerde in totaal € 800 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter LS Kraanbakken zit Laurens Saey.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Laurens Saey
Bestuurder
sinds 2020
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rostijnestraat 46
9042 Gent
't Jongestraat 13 A
9080 Lochristi
Actief sinds 23 oktober 2020
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- SAEY Laurens Marie-Louise Willy(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0756.936.629
- Btw-nummer
- BE 0756.936.629
- Maatschappelijke zetel
- Rostijnestraat 46, 9042 Gent
- Namen & benamingen
- LS Kraanbakken
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 23 oktober 2020
- Peppol
- Actief · Actief sinds 3 sep 2025
- Activiteiten · NACE
Groothandel in machines, werktuigen en toebehoren voor de landbouw
Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (<= 3,5 ton)
Algemeen onderhoud en reparatie van auto's en lichte bestelwagens (= 3,5 ton)
Detailhandel in auto's en lichte bestelwagens (= 3,5 ton)