Actief · volgens de KBO, 2 november 2026

ST Company

BE0755546163

Rechtspersoon Besloten Vennootschap 1 vestiging

ST Company is volgens de KBO actief als: Kappers- en barbiersactiviteiten. BV, gestart op 1 oktober 2020, 1 vestiging.

Sleepstraat 20, 9000 Gent

Achter het bedrijf: SUAT TUFAN.

Actief voor

6 jaar, 1 maand

Knipperlichten

Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.

  • Negatief eigen vermogen NBB

    Meer schulden dan bezittingen in 3 van de laatste 4 boekjaren.

Financiën

Boekjaar 2025

ST Company uit Gent, ondernemingsnummer BE0755546163, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -9.643 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde ST Company een brutomarge van € -5.521 en een eigen vermogen van € -858. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 5.236 naar € -9.643. Het bedrijf draaide verlies. Meer schulden dan bezittingen. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 7 januari 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.

Wat het waard is Let op

€ -858

▼ € 9.643 t.o.v. 2024

Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.

Verlies Let op

€ -9.643

▼ in 2024 nog € 5.236 winst

Winst na belastingen over het boekjaar.

Geld op de bank

€ 57.956

▲ € 48.174 t.o.v. 2024

Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.

Waar de winst naartoe gaat Let op

Verlies, niets uit te keren

De reserves zakten naar € -4.858.

Mensen en middelen in 2025

Voltijdse krachten schatting

≈ 1

Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.

Loonkost schatting

€ 601

▼ 78% t.o.v. 2024

Geen personeel op de loonlijst. Zo’n klein bedrag is meestal een sociale bijdrage of pensioenpremie van de bestuurder, geboekt onder personeelskosten.

Schulden eind 2025

Bankschulden

Geen

Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.

Aan leveranciers

€ 6.135

▼ 41% t.o.v. 2024

Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.

Belastingen en lonen

€ 14.968

▼ 36% t.o.v. 2024

Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.

Kerncijfers per boekjaar Download kerncijfers (CSV)
2022202320242025Verschil 2024 → 2025
Brutomarge € 12.185 € 23.174 € 25.922 € -5.521 ▼ € 31.443
Winst na belastingen € 3.800 € 7.456 € 5.236 € -9.643 ▼ € 14.879
Eigen vermogen € -7.908 € -451 € 8.785 € -858 ▼ € 9.643
Totale schulden € 50.722 € 47.796 € 73.103 € 65.790 ▼ 10%
Cash € 26 € 13.129 € 9.783 € 57.956 ▲ € 48.174
Opgepotte winst € -7.908 € -451 € 4.785 € -4.858 ▼ € 9.643
Bankschulden € 33.109 € 31.218 € 24.543 € 0 ▼ 100%
Balanstotaal € 42.815 € 47.344 € 81.888 € 64.931 ▼ 21%

Kerncijfers van ST Company, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 januari 2027.

Wat is er gebeurd met ST Company?

Wat er de jongste jaren bij ST Company gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 9.643 (▼ € 14.879 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
  • Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
  • Nieuwe vestiging in Gent. KBO

Samengevat

Van € 3.800 winst in 2022 naar € 9.643 verlies in 2025.

Betaalde al € 7.425 vennootschapsbelasting sinds 2022.

Beste jaar ooit: 2023, met € 7.456 winst.

Bestuur

SUAT TUFAN
ST Company

Achter ST Company zit SUAT TUFAN.

Bestuurders

Volgens jaarrekening 2025

SUAT TUFAN

Bestuurder

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Sleepstraat 20

9000 Gent

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten

Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.

Oprichting

Bron: Akte ↗
  • TUFAN Suat(oprichter) 100%

Gegevens

Ondernemingsnummer
0755.546.163
Btw-nummer
BE 0755.546.163
Maatschappelijke zetel
Sleepstraat 20, 9000 Gent
Namen & benamingen
ST Company
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Besloten Vennootschap
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
1 oktober 2020
Peppol
Actief · Actief sinds 20 sep 2023
Activiteiten · NACE

Kappers- en barbiersactiviteiten

Haarverzorging

Veelgestelde vragen

Wat doet ST Company?
ST Company is volgens de KBO actief als: Kappers- en barbiersactiviteiten. BV, gestart op 1 oktober 2020, 1 vestiging.
Wat is het adres van ST Company?
De maatschappelijke zetel van ST Company is gevestigd te Sleepstraat 20, 9000 Gent.
Is ST Company nog actief?
Ja. Volgens de KBO (2 november 2026) is ST Company actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 1 oktober 2020.
Is ST Company geregistreerd op Peppol?
Ja, ST Company is geregistreerd op het Peppol netwerk met ID 0208:0755546163.
Wat is het ondernemingsnummer van ST Company?
Het ondernemingsnummer van ST Company is BE0755546163.
Wanneer is ST Company opgericht?
ST Company is opgericht op 1 oktober 2020.