Actief · volgens de KBO, 2 november 2026

M2

BE0748851282

Rechtspersoon Besloten Vennootschap 1 vestiging

M2 is volgens de KBO actief als: Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies. BV, gestart op 23 juni 2020, 1 vestiging.

Emanuel Hielstraat 73, 9050 Gent

Achter het bedrijf: Charlotte Vanovenberghe, Brecht Decroos.

Actief voor

6 jaar, 4 maanden

Financiën

Boekjaar 2025

M2 uit Gent, ondernemingsnummer BE0748851282, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € -38.030 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde M2 een brutomarge van € -27.320 en een eigen vermogen van € 58.131. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 644 naar € -38.030. Het bedrijf draaide verlies. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 31 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.

Wat het waard is Gezond

€ 58.131

▼ 41% t.o.v. 2024

Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.

Verlies Let op

€ -38.030

▼ in 2024 nog € 644 winst

Winst na belastingen over het boekjaar.

Geld op de bank

€ 27.338

▼ 60% t.o.v. 2024

Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.

Waar de winst naartoe gaat Let op

Verlies, niets uit te keren

De reserves zakten naar € 57.131.

Mensen en middelen in 2025

Voertuigen en materieel

€ 2.841

▼ 36% t.o.v. 2024

Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.

Schulden eind 2025

Bankschulden

Geen

Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.

Aan leveranciers

€ 5.250

▼ 52% t.o.v. 2024

Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.

Belastingen

€ 257

▼ 93% t.o.v. 2024

Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.

Kerncijfers per boekjaar Download kerncijfers (CSV)
2022202320242025Verschil 2024 → 2025
Brutomarge € 62.529 € 18.051 € 15.329 € -27.320 ▼ € 42.649
Winst na belastingen € 41.341 € 8.904 € 644 € -38.030 ▼ € 38.674
Eigen vermogen € 92.698 € 98.902 € 97.828 € 58.131 ▼ 41%
Totale schulden € 54.329 € 30.407 € 17.259 € 7.173 ▼ 58%
Cash € 88.301 € 81.745 € 68.485 € 27.338 ▼ 60%
Opgepotte winst € 91.698 € 97.902 € 96.828 € 57.131 ▼ 41%
Dividend € 1.600 € 2.700 € 1.718 € 1.666 ▼ 3%
Balanstotaal € 147.026 € 129.308 € 115.087 € 65.305 ▼ 43%

Kerncijfers van M2, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.

Wat is er gebeurd met M2?

Wat er de jongste jaren bij M2 gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: verlies van € 38.030 (▼ € 38.674 t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
  • Nieuwe vestiging in Gent. KBO
  • Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
  • Charlotte Vanovenberghe werd bestuurder. NBB
  • Brecht Decroos werd bestuurder. NBB

Samengevat

Van € 41.341 winst in 2022 naar € 38.030 verlies in 2025.

Betaalde al € 20.542 vennootschapsbelasting sinds 2022.

Beste jaar ooit: 2022, met € 41.341 winst.

Keerde in totaal € 7.684 dividend uit aan de eigenaars.

Bestuur

Charlotte Vanovenberghe Brecht Decroos
M2

Achter M2 zitten Charlotte Vanovenberghe en Brecht Decroos.

Bestuurders

Volgens jaarrekening 2025

Charlotte Vanovenberghe

Bestuurder

sinds 2020

Brecht Decroos

Bestuurder

sinds 2020

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Emanuel Hielstraat 73

9050 Gent

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten

Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.

Oprichting

Bron: Akte ↗
  • Decroos Brecht Hans Adriaan(oprichter) 50%
  • Vanovenberghe Charlotte Marieke Danny(oprichter) 50%

Gegevens

Ondernemingsnummer
0748.851.282
Btw-nummer
BE 0748.851.282
Maatschappelijke zetel
Emanuel Hielstraat 73, 9050 Gent
Namen & benamingen
M2
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Besloten Vennootschap
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
23 juni 2020
Peppol
Actief · Actief sinds 23 sep 2025
Activiteiten · NACE

Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies

Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering

Detailhandel in wijnen en geestrijke dranken

Veelgestelde vragen

Wat doet M2?
M2 is volgens de KBO actief als: Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies. BV, gestart op 23 juni 2020, 1 vestiging.
Wat is het adres van M2?
De maatschappelijke zetel van M2 is gevestigd te Emanuel Hielstraat 73, 9050 Gent.
Is M2 nog actief?
Ja. Volgens de KBO (2 november 2026) is M2 actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 23 juni 2020.
Is M2 geregistreerd op Peppol?
Ja, M2 is geregistreerd op het Peppol netwerk met ID 0208:0748851282.
Wat is het ondernemingsnummer van M2?
Het ondernemingsnummer van M2 is BE0748851282.
Wanneer is M2 opgericht?
M2 is opgericht op 23 juni 2020.