Financiën
Boekjaar 2025
DE SMET STEVE uit Wetteren, ondernemingsnummer BE0746795575, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 28.242 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde DE SMET STEVE een brutomarge van € 44.118 en een eigen vermogen van € 154.935. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 31.717 naar € 28.242. Het bedrijf draait winst. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 25 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 154.935
▼ 12% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 28.242
▼ 11% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 120.867
▼ 4% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 50.000 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 6.808
▼ 35% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 872
▼ 87% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 8.113
▲ € 7.500 t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 20.646 | € 57.143 | € 44.566 | € 44.118 | ▼ 1% |
| Winst na belastingen | € 15.431 | € 40.918 | € 31.717 | € 28.242 | ▼ 11% |
| Eigen vermogen | € 127.587 | € 168.505 | € 176.693 | € 154.935 | ▼ 12% |
| Totale schulden | € 6.854 | € 26.126 | € 30.628 | € 31.115 | ▲ 2% |
| Cash | € 47.444 | € 113.786 | € 126.069 | € 120.867 | ▼ 4% |
| Opgepotte winst | € 118.291 | € 159.209 | € 167.397 | € 145.639 | ▼ 13% |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 23.529 | € 50.000 | ▲ 113% |
| Balanstotaal | € 134.441 | € 194.631 | € 207.321 | € 186.050 | ▼ 10% |
Kerncijfers van DE SMET STEVE, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met DE SMET STEVE?
Wat er de jongste jaren bij DE SMET STEVE gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 28.242 (▼ 11% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Wetteren. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
- Steve De Smet werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 15.431 winst in 2022 naar € 28.242 winst in 2025.
Betaalde al € 38.330 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 40.918 winst.
Keerde in totaal € 73.529 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter DE SMET STEVE zit Steve De Smet.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Steve De Smet
Bestuurder
sinds 2020
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Hoogkasterstraat 7
9230 Wetteren
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0746.795.575
- Btw-nummer
- BE 0746.795.575
- Maatschappelijke zetel
- Hoogkasterstraat 7, 9230 Wetteren
- Namen & benamingen
- DE SMET STEVE
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 11 mei 2020
- Peppol
- Actief · Actief sinds 14 dec 2024
- Activiteiten · NACE
Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit
Elektrotechnische installatiewerken van nijverheidsinrichtingen
Algemene elektrotechnische installatiewerken
Sanitaire werkzaamheden