Financiën
Boekjaar 2024
IB CONSTRUCT uit Gent, ondernemingsnummer BE0742695445, sloot boekjaar 2024 af met een resultaat van € -75.497 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde IB CONSTRUCT een omzet van € 516.797 en een eigen vermogen van € 31.550. Tegenover boekjaar 2023 ging het resultaat van € 20.043 naar € -75.497. Het bedrijf draaide verlies. De buffer kromp fors: het eigen vermogen ligt 71 % lager dan vorig jaar. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 1 oktober 2025 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 31.550
▼ 71% t.o.v. 2023
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ -75.497
▼ in 2023 nog € 20.043 winst
Winst na belastingen over het boekjaar.
Verlies, niets uit te keren
De reserves zakten naar € 28.550.
Mensen en middelen in 2024
€ 34.734
▼ 59% t.o.v. 2023
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 1.120
▼ 49% t.o.v. 2023
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2024
€ 186.993
Dit jaar wordt € 46.223 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 4 jaar weg.
€ 123.735
▲ 81% t.o.v. 2023
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | Verschil 2023 → 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Omzet | € 216.982 | € 390.098 | € 532.391 | € 516.797 | ▼ 3% |
| Brutomarge | € 88.114 | € 165.158 | € 114.380 | € -18.590 | ▼ € 132.970 |
| Winst na belastingen | € 22.601 | € 57.813 | € 20.043 | € -75.497 | ▼ € 95.540 |
| Eigen vermogen | € 34.662 | € 93.009 | € 107.047 | € 31.550 | ▼ 71% |
| Totale schulden | € 24.983 | € 109.880 | € 130.868 | € 310.728 | ▲ 137% |
| Cash | € 3.626 | € 38.251 | € 73.810 | - | |
| Opgepotte winst | € 31.662 | € 90.009 | € 104.047 | € 28.550 | ▼ 73% |
| Bankschulden | € 5.145 | € 0 | € 0 | € 186.993 | |
| Balanstotaal | € 59.645 | € 202.888 | € 237.916 | € 342.278 | ▲ 44% |
Kerncijfers van IB CONSTRUCT, boekjaren 2021 tot 2024, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.De jaarrekening voor boekjaar 2025 is nog niet neergelegd; ze werd verwacht vóór 31 juli 2026.
Wat is er gebeurd met IB CONSTRUCT?
Wat er de jongste jaren bij IB CONSTRUCT gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2024: verlies van € 75.497 (▼ € 95.540 t.o.v. 2023). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Gent. KBO
Samengevat
Van € 22.601 winst in 2021 naar € 75.497 verlies in 2024.
Betaalde al € 43.336 vennootschapsbelasting sinds 2021.
Beste jaar ooit: 2022, met € 57.813 winst.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Victor Braeckmanlaan 114
9040 Gent
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Website
Technologie
Hosting & E-mail
E-mail provider
Microsoft 365
Hosting
WIX_COM, IL
Website info
Kenmerken
Beveiliging
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- KONATE Brahima(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0742.695.445
- Btw-nummer
- BE 0742.695.445
- Maatschappelijke zetel
- Victor Braeckmanlaan 114, 9040 Gent
- Namen & benamingen
- IB CONSTRUCT
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 30 januari 2020
- Peppol
- Actief · Actief sinds 2 mrt 2026
- Contact
- ib-construct.be +32 489 66 68 78
- Activiteiten · NACE
Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen
Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg
Restaureren van bouwwerken
Stukadoorswerk
Installatie van isolatie
Elektrotechnische installatiewerken van nijverheidsinrichtingen
Algemene elektrotechnische installatiewerken
Installatie van verwarming, klimaatregeling, koeling en ventilatie aangedreven door elektriciteit
+1