Financiën
Boekjaar 2025
CANTAERT CONSTRUCTIONS uit Gent, ondernemingsnummer BE0730710205, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 41.760 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde CANTAERT CONSTRUCTIONS een brutomarge van € 56.361 en een eigen vermogen van € 5.408. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 52.684 naar € 41.760. Het bedrijf draait winst. De buffer kromp fors: het eigen vermogen ligt 91 % lager dan vorig jaar. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 24 maart 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 5.408
▼ 91% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 41.760
▼ 21% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 48.603
▼ 18% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 94.100 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 10.196
▲ € 7.978 t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 5.401
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 3.038
▲ 104% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 10.896
▼ 39% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 44.922 | € 28.487 | € 73.913 | € 56.361 | ▼ 24% |
| Winst na belastingen | € 31.353 | € 17.440 | € 52.684 | € 41.760 | ▼ 21% |
| Eigen vermogen | € 105.224 | € 102.664 | € 57.748 | € 5.408 | ▼ 91% |
| Totale schulden | € 30.858 | € 23.570 | € 24.822 | € 69.328 | ▲ 179% |
| Cash | € 122.656 | € 117.144 | € 59.189 | € 48.603 | ▼ 18% |
| Opgepotte winst | € 100.224 | € 97.664 | € 52.748 | € 408 | ▼ 99% |
| Dividend | € 16.851 | € 20.000 | € 97.600 | € 94.100 | ▼ 4% |
| Bankschulden | € 0 | € 0 | € 0 | € 5.401 | |
| Balanstotaal | € 136.083 | € 126.234 | € 82.570 | € 74.736 | ▼ 9% |
Kerncijfers van CANTAERT CONSTRUCTIONS, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met CANTAERT CONSTRUCTIONS?
Wat er de jongste jaren bij CANTAERT CONSTRUCTIONS gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 41.760 (▼ 21% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Gent. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 31.353 winst in 2022 naar € 41.760 winst in 2025.
Betaalde al € 45.186 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 52.684 winst.
Keerde in totaal € 228.551 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter CANTAERT CONSTRUCTIONS zit Martijn Cantaert.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Martijn Cantaert
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Eedstraat 46
9052 Gent
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0730.710.205
- Btw-nummer
- BE 0730.710.205
- Maatschappelijke zetel
- Eedstraat 46, 9052 Gent
- Namen & benamingen
- CANTAERT CONSTRUCTIONS
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 15 juli 2019
- Peppol
- Actief · Actief sinds 31 okt 2023
- Activiteiten · NACE
Ontwikkeling van residentiële bouwprojecten
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Overige activiteiten van vrije beroepen en andere wetenschappelijke en technische activiteiten, neg
Activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs, exclusief landmeters-experts
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering
Overige gespecialiseerde wetenschappelijke en technische activiteiten