Financiën
Boekjaar 2025
Polleunis-Energy uit Houthalen-Helchteren, ondernemingsnummer BE0730569653, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 20.860 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Polleunis-Energy een brutomarge van € 44.206 en een eigen vermogen van € 47.074. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 513 naar € 20.860. Winstgevend, en de winst groeit. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 22 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 47.074
▼ 38% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 20.860
▲ € 20.347 t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 98.590
▲ 17% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 50.000 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 2.929
▼ 68% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 970
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 8.620
▼ 38% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 31.310 | € 103.823 | € 15.891 | € 44.206 | ▲ 178% |
| Winst na belastingen | € 14.152 | € 60.630 | € 513 | € 20.860 | ▲ € 20.347 |
| Eigen vermogen | € 96.072 | € 105.702 | € 76.215 | € 47.074 | ▼ 38% |
| Totale schulden | € 63.535 | € 89.548 | € 47.271 | € 77.727 | ▲ 64% |
| Cash | € 73.789 | € 131.925 | € 84.036 | € 98.590 | ▲ 17% |
| Terreinen & gebouwen | - | - | € 7.383 | € 6.585 | ▼ 11% |
| Opgepotte winst | € 95.072 | € 104.702 | € 75.215 | € 46.074 | ▼ 39% |
| Dividend | € 800 | € 51.000 | € 30.000 | € 50.000 | ▲ 67% |
| Bankschulden | € 12.958 | € 6.039 | € 0 | € 970 | |
| Balanstotaal | € 159.607 | € 195.249 | € 123.486 | € 124.802 | ▲ 1% |
Kerncijfers van Polleunis-Energy, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Polleunis-Energy?
Wat er de jongste jaren bij Polleunis-Energy gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 20.860 (▲ € 20.347 t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Houthalen-Helchteren. KBO
- Ive Jozef Polleunis werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 14.152 winst in 2022 naar € 20.860 winst in 2025.
Betaalde al € 40.538 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2023, met € 60.630 winst.
Keerde in totaal € 131.800 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter Polleunis-Energy zit Ive Jozef Polleunis.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Ive Jozef Polleunis
Bestuurder
sinds 2019
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Tulpenstraat 194
3530 Houthalen-Helchteren
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Website
Technologie
Hosting & E-mail
E-mail provider
Self-hosted
Hosting
COMBELL-AS, BE
Website info
Kenmerken
Beveiliging
Netwerk
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0730.569.653
- Btw-nummer
- BE 0730.569.653
- Maatschappelijke zetel
- Tulpenstraat 194, 3530 Houthalen-Helchteren
- Namen & benamingen
- Polleunis-Energy
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 10 juli 2019
- Peppol
- Actief · Actief sinds 2 aug 2025
- Contact
- polleunis-energy.be [email protected]
- Activiteiten · NACE
Algemene elektrotechnische installatiewerken
Elektrotechnische installatiewerken van nijverheidsinrichtingen