Actief · volgens de KBO, 27 september 2026

Familie Deketelaere

BE0727707757

Rechtspersoon Vennootschap of vereniging zonder rechtspersoonlijkheid 1 vestiging

Noordstraat 23, 8800 Roeselare

Actief voor

7 jaar, 5 maanden

Knipperlichten

Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.

  • Niet op Peppol Peppol

    Niet geregistreerd in het Peppol-netwerk, verplicht voor btw-plichtige ondernemingen sinds 1 januari 2026.

niets gevonden

Nog geen jaarrekeningen

Dit bedrijf heeft nog geen jaarrekening neergelegd bij de Nationale Bank. Van zodra er een binnenkomt, staat de analyse hier klaar.

Wat is er gebeurd met Familie Deketelaere?

Wat er de jongste jaren bij Familie Deketelaere gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe vestiging in Roeselare. KBO
  • Start van de onderneming volgens de KBO. KBO

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Noordstraat 23

8800 Roeselare

Wie zit hier nog?

Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 3 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.

Alle bedrijven op dit adres →

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Gegevens

Ondernemingsnummer
0727.707.757
Btw-nummer
BE 0727.707.757
Maatschappelijke zetel
Noordstraat 23, 8800 Roeselare
Namen & benamingen
Familie Deketelaere
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Vennootschap of vereniging zonder rechtspersoonlijkheid
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
1 april 2019
Peppol
Niet geregistreerd

Veelgestelde vragen

Wat is het adres van Familie Deketelaere?
De maatschappelijke zetel van Familie Deketelaere is gevestigd te Noordstraat 23, 8800 Roeselare.
Is Familie Deketelaere nog actief?
Ja. Volgens de KBO (27 september 2026) is Familie Deketelaere actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 1 april 2019.
Is Familie Deketelaere geregistreerd op Peppol?
Nee, Familie Deketelaere is momenteel niet geregistreerd op het Peppol netwerk.
Wat is het ondernemingsnummer van Familie Deketelaere?
Het ondernemingsnummer van Familie Deketelaere is BE0727707757.
Wanneer is Familie Deketelaere opgericht?
Familie Deketelaere is opgericht op 1 april 2019.
Is Familie Deketelaere een betrouwbaar bedrijf?
Databakkes geeft geen oordeel; dit zeggen de bronnen: Actief volgens de KBO sinds 1 april 2019; nog geen jaarrekening neergelegd.