Actief · volgens de KBO, 27 september 2026
DOT Europe logo

DOT Europe

BE0722646040

Rechtspersoon Internationale vereniging zonder winstoogmerk 1 vestiging

DOT Europe is een werkgeversorganisatie in Brussel. Internationale vereniging zonder winstoogmerk, gestart op 12 maart 2019, 1 vestiging.

Marnixlaan 17, 1000 Brussel doteurope.eu

Actief voor

7 jaar, 6 maanden

Knipperlichten

Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.

  • Druk adres KBO

    22 andere bedrijven hebben hun zetel op hetzelfde adres; drempel 10.

niets gevonden

Nog geen jaarrekeningen

Dit bedrijf heeft nog geen jaarrekening neergelegd bij de Nationale Bank. Van zodra er een binnenkomt, staat de analyse hier klaar.

Wat is er gebeurd met DOT Europe?

Wat er de jongste jaren bij DOT Europe gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe vestiging in Brussel. KBO
  • Start van de onderneming volgens de KBO. KBO

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Marnixlaan 17

1000 Brussel

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Website

Technologie

All in One SEOCloudflare CDNJSContact Form 7Font AwesomeGoogle AnalyticsGoogle FontsLiteSpeedOwl CarouselPHPSwiperWordPressjQueryjQuery UIjsDelivrreCAPTCHA

Hosting & E-mail

E-mail provider

Microsoft 365

Hosting

AMAZON-02 - Amazon.com, Inc., US

Domein

Domein

doteurope.eu

Registrar

Key-Systems GmbH

Website info

HTTPS Ja
Indexeerbare pagina's 282
Talen EN

Kenmerken

Blog Vacatures Contactpagina

Beveiliging

✓ HTTPS
✗ SPF
✓ DMARC

Gegevens

Ondernemingsnummer
0722.646.040
Btw-nummer
BE 0722.646.040
Maatschappelijke zetel
Marnixlaan 17, 1000 Brussel
Namen & benamingen
DOT Europe
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Internationale vereniging zonder winstoogmerk
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
12 maart 2019
Peppol
Actief · Actief sinds 28 okt 2025
Contact
doteurope.eu
Activiteiten · NACE

Activiteiten van bedrijfs- en werkgeversorganisaties

Veelgestelde vragen

Wat doet DOT Europe?
DOT Europe is een werkgeversorganisatie in Brussel. Internationale vereniging zonder winstoogmerk, gestart op 12 maart 2019, 1 vestiging.
Wat is het adres van DOT Europe?
De maatschappelijke zetel van DOT Europe is gevestigd te Marnixlaan 17, 1000 Brussel.
Is DOT Europe nog actief?
Ja. Volgens de KBO (27 september 2026) is DOT Europe actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 12 maart 2019.
Is DOT Europe geregistreerd op Peppol?
Ja, DOT Europe is geregistreerd op het Peppol netwerk met ID 0208:0722646040.
Wat is het ondernemingsnummer van DOT Europe?
Het ondernemingsnummer van DOT Europe is BE0722646040.
Wanneer is DOT Europe opgericht?
DOT Europe is opgericht op 12 maart 2019.