Financiën
Boekjaar 2025
DECAFISK GENT-TERNAT uit Gent, ondernemingsnummer BE0721783829, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 20.852 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde DECAFISK GENT-TERNAT een brutomarge van € 454.142 en een eigen vermogen van € 185.085. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 20.166 naar € 20.852. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 31 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 185.085
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 20.852
▲ 3% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 107.670
▲ 77% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 85.085.
Mensen en middelen in 2025
3,7
Gemiddeld over het boekjaar, volgens de sociale balans.
€ 310.710
€ 84.000 per voltijdse kracht. Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 3.344
▼ 34% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 125.813
▼ 26% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 25.813 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 5 jaar weg.
€ 74.657
▲ € 62.712 t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 76.444
▲ 5% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 476.499 | € 467.050 | € 430.718 | € 454.142 | ▲ 5% |
| Winst na belastingen | € 25.615 | € 21.286 | € 20.166 | € 20.852 | ▲ 3% |
| Eigen vermogen | € 182.781 | € 184.067 | € 184.233 | € 185.085 | |
| Totale schulden | € 622.160 | € 528.357 | € 472.901 | € 435.835 | ▼ 8% |
| Cash | € 60.750 | € 15.262 | € 60.989 | € 107.670 | ▲ 77% |
| Opgepotte winst | € 82.781 | € 84.067 | € 84.233 | € 85.085 | ▲ 1% |
| Bankschulden | € 256.203 | € 213.175 | € 169.713 | € 125.813 | ▼ 26% |
| Balanstotaal | € 804.941 | € 712.424 | € 657.134 | € 620.920 | ▼ 6% |
| Werknemers (VTE) | 4,7 | 3,7 | 3,7 | 3,7 |
Kerncijfers van DECAFISK GENT-TERNAT, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met DECAFISK GENT-TERNAT?
Wat er de jongste jaren bij DECAFISK GENT-TERNAT gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 20.852 (▲ 3% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Gent. KBO
- Nieuwe vestiging in Ternat. KBO
- Convents & Partners Comm.V werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 25.615 winst in 2022 naar € 20.852 winst in 2025.
Betaalde al € 43.331 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 25.615 winst.
Gemiddeld € 122.700 toegevoegde waarde per werknemer in 2025.
Bestuur
Achter DECAFISK GENT-TERNAT zit Convents & Partners Comm.V.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Bestuurder-zaakvoerder · vertegenwoordigd door Mike Convents
sinds 2019
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Coupure 629 bus 2
9000 Gent
Marktplein 12
1740 Ternat
Actief sinds 1 maart 2019
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0721.783.829
- Btw-nummer
- BE 0721.783.829
- Maatschappelijke zetel
- Coupure 629 bus 2, 9000 Gent
- Namen & benamingen
- DECAFISK GENT-TERNAT
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 1 maart 2019
- Peppol
- Actief · Actief sinds 3 okt 2025
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van (gecertificeerde) (fiscaal) accountants
Boekhouders en boekhouders-fiscalisten