Financiën
Boekjaar 2025
BC-MOVE uit Londerzeel, ondernemingsnummer BE0702818250, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 60.212 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde BC-MOVE een brutomarge van € 87.246 en een eigen vermogen van € 25.679. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 15.039 naar € 60.212. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer kromp fors: het eigen vermogen ligt 65 % lager dan vorig jaar. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 8 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 25.679
▼ 65% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 60.212
▲ 300% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 83.519
▲ 143% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 108.000 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 135
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 20.945
▲ 113% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 67.382 | € 50.560 | € 30.650 | € 87.246 | ▲ 185% |
| Winst na belastingen | € 39.775 | € 30.112 | € 15.039 | € 60.212 | ▲ 300% |
| Eigen vermogen | € 72.876 | € 101.322 | € 73.467 | € 25.679 | ▼ 65% |
| Totale schulden | € 98.895 | € 53.393 | € 46.311 | € 105.804 | ▲ 128% |
| Cash | € 38.084 | € 80.619 | € 34.313 | € 83.519 | ▲ 143% |
| Opgepotte winst | € 54.276 | € 82.722 | € 54.867 | € 7.079 | ▼ 87% |
| Dividend | € 75.000 | € 1.666 | € 42.894 | € 108.000 | ▲ 152% |
| Bankschulden | € 19.718 | € 2.599 | € 0 | € 0 | |
| Balanstotaal | € 171.771 | € 154.716 | € 119.778 | € 131.482 | ▲ 10% |
Kerncijfers van BC-MOVE, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met BC-MOVE?
Wat er de jongste jaren bij BC-MOVE gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 60.212 (▲ 300% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Puurs-Sint-Amands. KBO
- Nieuwe vestiging in Londerzeel. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 39.775 winst in 2022 naar € 60.212 winst in 2025.
Betaalde al € 40.316 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 60.212 winst.
Keerde in totaal € 227.560 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter BC-MOVE zit Johan MOEYERSONS.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Johan MOEYERSONS
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Nieuwstraat 16
1840 Londerzeel
Lichterstraat 68
2870 Puurs-Sint-Amands
Actief sinds 1 oktober 2020
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0702.818.250
- Btw-nummer
- BE 0702.818.250
- Maatschappelijke zetel
- Nieuwstraat 16, 1840 Londerzeel
- Namen & benamingen
- BC-MOVE
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 5 september 2018
- Peppol
- Actief · Actief sinds 31 okt 2025
- Activiteiten · NACE
Detailhandel in fietsen
Detailhandel in fietsen in gespecialiseerde winkels
Sport- en recreatieonderwijs
Activiteiten van fitnesscentra