Actief · volgens de KBO, 25 september 2026

VAN LOOVEREN JOERI

BE0696787919

Rechtspersoon Besloten Vennootschap 1 vestiging

VAN LOOVEREN JOERI is een loodgieter in Brecht. BV, gestart op 25 mei 2018, 1 vestiging.

Lochtsebaan 1, 2960 Brecht

Achter het bedrijf: Joeri Van Looveren.

Actief voor

8 jaar, 4 maanden

Financiën

Boekjaar 2025

VAN LOOVEREN JOERI uit Brecht, ondernemingsnummer BE0696787919, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 24.776 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde VAN LOOVEREN JOERI een brutomarge van € 83.527 en een eigen vermogen van € 437.681. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 28.443 naar € 24.776. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 14 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.

Wat het waard is Groeit

€ 437.681

▲ 6% t.o.v. 2024

Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.

Winst Gezond

€ 24.776

▼ 13% t.o.v. 2024

Winst na belastingen over het boekjaar.

Geld op de bank

€ 208.968

▲ 31% t.o.v. 2024

Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.

Waar de winst naartoe gaat Groeit

Blijft in het bedrijf

Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 425.281.

Mensen en middelen in 2025

Loonkost

€ 402

▼ 88% t.o.v. 2024

Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.

Voertuigen en materieel

€ 81.390

▲ 18% t.o.v. 2024

Waarvan in leasing € 72.568.

Schulden eind 2025

Bankschulden ≈ 3 jaar te gaan

€ 76.849

▲ 16% t.o.v. 2024

Dit jaar wordt € 30.473 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 3 jaar weg.

Aan leveranciers

€ 51.340

▲ 133% t.o.v. 2024

Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.

Belastingen

€ 1.721

▼ 90% t.o.v. 2024

Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.

Wil je zien hoe we een dossier in de Pro-versie nog verder uitpluizen? Bekijk gratis het voorbeeld van De Lijn en geef feedback →

Kerncijfers per boekjaar Download kerncijfers (CSV)
2022202320242025Verschil 2024 → 2025
Brutomarge € 222.415 € 228.821 € 90.227 € 83.527 ▼ 7%
Winst na belastingen € 82.176 € 91.522 € 28.443 € 24.776 ▼ 13%
Eigen vermogen € 292.941 € 384.463 € 412.906 € 437.681 ▲ 6%
Totale schulden € 209.010 € 206.381 € 146.355 € 142.897 ▼ 2%
Cash € 122.081 € 172.415 € 159.427 € 208.968 ▲ 31%
Terreinen & gebouwen € 69.543 € 77.401 € 67.156 € 56.910 ▼ 15%
Opgepotte winst € 280.541 € 372.063 € 400.506 € 425.281 ▲ 6%
Bankschulden € 68.223 € 89.251 € 66.491 € 76.849 ▲ 16%
Balanstotaal € 501.951 € 590.844 € 559.261 € 580.578 ▲ 4%
Werknemers (VTE) 1,3 1 - -

Kerncijfers van VAN LOOVEREN JOERI, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.

Wat is er gebeurd met VAN LOOVEREN JOERI?

Wat er de jongste jaren bij VAN LOOVEREN JOERI gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 24.776 (▼ 13% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
  • Nieuwe vestiging in Brecht. KBO
  • Start van de onderneming volgens de KBO. KBO

Samengevat

Van € 82.176 winst in 2022 naar € 24.776 winst in 2025.

Betaalde al € 82.094 vennootschapsbelasting sinds 2022.

Beste jaar ooit: 2023, met € 91.522 winst.

Gemiddeld € 228.800 toegevoegde waarde per werknemer in 2023.

Bestuur

Joeri Van Looveren
VAN LOOVEREN JOERI

Achter VAN LOOVEREN JOERI zit Joeri Van Looveren.

Bekijk het volledige netwerk in de app

Bestuurders

Volgens jaarrekening 2025

Joeri Van Looveren

Bestuurder

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Lochtsebaan 1

2960 Brecht

Wie zit hier nog?

Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.

Alle bedrijven op dit adres →

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Gegevens

Ondernemingsnummer
0696.787.919
Btw-nummer
BE 0696.787.919
Maatschappelijke zetel
Lochtsebaan 1, 2960 Brecht
Namen & benamingen
VAN LOOVEREN JOERI
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Besloten Vennootschap
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
25 mei 2018
Peppol
Actief · Actief sinds 6 jan 2025
Activiteiten · NACE

Sanitaire werkzaamheden

Veelgestelde vragen

Wat doet VAN LOOVEREN JOERI?
VAN LOOVEREN JOERI is een loodgieter in Brecht. BV, gestart op 25 mei 2018, 1 vestiging.
Wat is het adres van VAN LOOVEREN JOERI?
De maatschappelijke zetel van VAN LOOVEREN JOERI is gevestigd te Lochtsebaan 1, 2960 Brecht.
Is VAN LOOVEREN JOERI nog actief?
Ja. Volgens de KBO (25 september 2026) is VAN LOOVEREN JOERI actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 25 mei 2018.
Is VAN LOOVEREN JOERI geregistreerd op Peppol?
Ja, VAN LOOVEREN JOERI is geregistreerd op het Peppol netwerk met ID 0208:0696787919.
Wat is het ondernemingsnummer van VAN LOOVEREN JOERI?
Het ondernemingsnummer van VAN LOOVEREN JOERI is BE0696787919.
Wanneer is VAN LOOVEREN JOERI opgericht?
VAN LOOVEREN JOERI is opgericht op 25 mei 2018.