Actief · volgens de KBO, 26 september 2026

MORENT IT SOLUTIONS

BE0696716851

Rechtspersoon Gewone commanditaire vennootschap 1 vestiging

MORENT IT SOLUTIONS is een IT-bedrijf in Wevelgem. CommV, gestart op 23 mei 2018, 1 vestiging.

Overheulestraat 176, 8560 Wevelgem

Actief voor

8 jaar, 4 maanden

niets gevonden

Nog geen jaarrekeningen

Dit bedrijf heeft nog geen jaarrekening neergelegd bij de Nationale Bank. Van zodra er een binnenkomt, staat de analyse hier klaar.

Wat is er gebeurd met MORENT IT SOLUTIONS?

Wat er de jongste jaren bij MORENT IT SOLUTIONS gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe vestiging in Wevelgem. KBO
  • Start van de onderneming volgens de KBO. KBO

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Overheulestraat 176

8560 Wevelgem

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Gegevens

Ondernemingsnummer
0696.716.851
Btw-nummer
BE 0696.716.851
Maatschappelijke zetel
Overheulestraat 176, 8560 Wevelgem
Namen & benamingen
MORENT IT SOLUTIONS
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Gewone commanditaire vennootschap
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
23 mei 2018
Peppol
Actief · Actief sinds 1 jan 2001
Activiteiten · NACE

Activiteiten op het gebied van computerconsultancy en beheer van computerfaciliteiten

Computerconsultancy-activiteiten

Veelgestelde vragen

Wat doet MORENT IT SOLUTIONS?
MORENT IT SOLUTIONS is een IT-bedrijf in Wevelgem. CommV, gestart op 23 mei 2018, 1 vestiging.
Wat is het adres van MORENT IT SOLUTIONS?
De maatschappelijke zetel van MORENT IT SOLUTIONS is gevestigd te Overheulestraat 176, 8560 Wevelgem.
Is MORENT IT SOLUTIONS nog actief?
Ja. Volgens de KBO (26 september 2026) is MORENT IT SOLUTIONS actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 23 mei 2018.
Is MORENT IT SOLUTIONS geregistreerd op Peppol?
Ja, MORENT IT SOLUTIONS is geregistreerd op het Peppol netwerk met ID 0208:0696716851.
Wat is het ondernemingsnummer van MORENT IT SOLUTIONS?
Het ondernemingsnummer van MORENT IT SOLUTIONS is BE0696716851.
Wanneer is MORENT IT SOLUTIONS opgericht?
MORENT IT SOLUTIONS is opgericht op 23 mei 2018.