Financiën
Boekjaar 2024
S&M uit Merelbeke-Melle, ondernemingsnummer BE0689987823, sloot boekjaar 2024 af met een resultaat van € 3.697 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde S&M een omzet van € 510.937 en een eigen vermogen van € 72.923. Tegenover boekjaar 2023 ging het resultaat van € 5.075 naar € 3.697. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 8 januari 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 72.923
▲ 5% t.o.v. 2023
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 3.697
▼ 27% t.o.v. 2023
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 25.853
▲ 181% t.o.v. 2023
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2024. De opgepotte winst groeide naar € 66.723.
Mensen en middelen in 2024
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 8.495
▼ 40% t.o.v. 2023
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2024
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 39.216
▲ 62% t.o.v. 2023
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 9.030
▼ 34% t.o.v. 2023
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | Verschil 2023 → 2024 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Omzet | € 299.570 | - | - | € 510.937 | |
| Brutomarge | € 35.393 | € 24.791 | € 13.610 | € 14.124 | ▲ 4% |
| Winst na belastingen | € 19.090 | € 12.521 | € 5.075 | € 3.697 | ▼ 27% |
| Eigen vermogen | € 51.630 | € 64.151 | € 69.226 | € 72.923 | ▲ 5% |
| Totale schulden | € 60.151 | € 39.929 | € 42.179 | € 49.633 | ▲ 18% |
| Cash | € 4.323 | € 11.670 | € 9.197 | € 25.853 | ▲ 181% |
| Opgepotte winst | € 45.430 | € 57.951 | € 63.026 | € 66.723 | ▲ 6% |
| Bankschulden | € 19.879 | € 11.799 | € 3.514 | € 0 | ▼ 100% |
| Balanstotaal | € 111.781 | € 104.080 | € 111.405 | € 122.557 | ▲ 10% |
Kerncijfers van S&M, boekjaren 2021 tot 2024, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.De jaarrekening voor boekjaar 2025 is nog niet neergelegd; ze werd verwacht vóór 31 juli 2026.
Wat is er gebeurd met S&M?
Wat er de jongste jaren bij S&M gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2024: winst van € 3.697 (▼ 27% t.o.v. 2023). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Merelbeke-Melle. KBO
- MEHMET KALAYCI werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 19.090 winst in 2021 naar € 3.697 winst in 2024.
Betaalde al € 18.424 vennootschapsbelasting sinds 2021.
Beste jaar ooit: 2021, met € 19.090 winst.
Bestuur
Achter S&M zit MEHMET KALAYCI.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2024
MEHMET KALAYCI
Bestuurder
sinds 2018
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Oudstrijderslaan 34
9820 Merelbeke-Melle
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0689.987.823
- Btw-nummer
- BE 0689.987.823
- Maatschappelijke zetel
- Oudstrijderslaan 34, 9820 Merelbeke-Melle
- Namen & benamingen
- S&M
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 10 februari 2018
- Peppol
- Actief · Actief sinds 26 jun 2025
- Activiteiten · NACE
Metselwerk
Vervaardiging van ander schrijn- en timmerwerk
Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen
Installatie van isolatie
Overige bouwinstallatie
Installatie van industriële machines, toestellen en werktuigen
Vervaardiging van metalen constructiewerken en delen daarvan
Elektrotechnische installatiewerken van nijverheidsinrichtingen
+8