Financiën
Boekjaar 2025
R.E.E. CONSTRUCT uit Sint-Truiden, ondernemingsnummer BE0675645877, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 445.988 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde R.E.E. CONSTRUCT een brutomarge van € 1,2 miljoen en een eigen vermogen van € 1,6 miljoen. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 40.556 naar € 445.988. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 30 oktober 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 1,6 miljoen
▲ € 1,4 miljoen t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 445.988
▲ € 405.432 t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 667.589
▲ € 501.104 t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 1,6 miljoen.
Mensen en middelen in 2025
€ 309.642
▼ 58% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 41.995
▲ 52% t.o.v. 2024
Waarvan in leasing € 41.995.
Schulden eind 2025
€ 459.076
▼ 28% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 56.969 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 8 jaar weg.
€ 113.790
▲ 153% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 376.911
▲ € 362.116 t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 728.244 | € 785.901 | € 1.086.366 | € 1.177.600 | ▲ 8% |
| Winst na belastingen | € 89.546 | € 52.967 | € 40.556 | € 445.988 | ▲ € 405.432 |
| Eigen vermogen | € 194.334 | € 247.301 | € 287.857 | € 1.641.634 | ▲ € 1,4 miljoen |
| Totale schulden | € 1.586.981 | € 1.866.569 | € 1.716.283 | € 1.032.967 | ▼ 40% |
| Cash | € 97.628 | € 39.602 | € 166.485 | € 667.589 | ▲ € 501.104 |
| Terreinen & gebouwen | € 1.256.078 | € 1.214.209 | € 1.219.069 | € 1.149.271 | ▼ 6% |
| Opgepotte winst | € 175.734 | € 228.701 | € 269.257 | € 1.623.034 | ▲ € 1,4 miljoen |
| Bankschulden | € 780.799 | € 721.900 | € 637.825 | € 459.076 | ▼ 28% |
| Balanstotaal | € 1.781.315 | € 2.113.870 | € 2.004.140 | € 2.674.600 | ▲ 33% |
Kerncijfers van R.E.E. CONSTRUCT, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met R.E.E. CONSTRUCT?
Wat er de jongste jaren bij R.E.E. CONSTRUCT gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 445.988 (▲ € 405.432 t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Sint-Truiden. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 89.546 winst in 2022 naar € 445.988 winst in 2025.
Betaalde al € 183.224 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 445.988 winst.
Bestuur
Achter R.E.E. CONSTRUCT zit Luan Saraqi.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Luan Saraqi
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Kortenbosstraat 163
3800 Sint-Truiden
Gasthuisstraat 15
3800 Sint-Truiden
Actief sinds 11 mei 2017
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0675.645.877
- Btw-nummer
- BE 0675.645.877
- Maatschappelijke zetel
- Kortenbosstraat 163, 3800 Sint-Truiden
- Namen & benamingen
- R.E.E. CONSTRUCT
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 11 mei 2017
- Peppol
- Actief · Actief sinds 24 nov 2025
- Activiteiten · NACE
Proefboren en boren