Financiën
Boekjaar 2025
C&M SERVICES uit Sint-Niklaas, ondernemingsnummer BE0671899994, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 14.148 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde C&M SERVICES een brutomarge van € 218.035 en een eigen vermogen van € 33.039. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 471 naar € 14.148. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 30 oktober 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 33.039
▲ 75% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 14.148
▲ € 13.677 t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 24.158
▲ 10% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 26.839.
Mensen en middelen in 2025
€ 165.370
▼ 5% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
€ 19.184
▲ 15% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 18.396
▲ 20% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 9.266 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 2 jaar weg.
€ 496.096
▲ 75% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 26.649
▼ 27% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 230.746 | € 243.396 | € 187.275 | € 218.035 | ▲ 16% |
| Winst na belastingen | € -386 | € -1.784 | € 471 | € 14.148 | ▲ € 13.677 |
| Eigen vermogen | € 20.204 | € 18.420 | € 18.891 | € 33.039 | ▲ 75% |
| Totale schulden | € 150.539 | € 242.763 | € 343.906 | € 541.141 | ▲ 57% |
| Cash | € 22.163 | € 29.996 | € 21.921 | € 24.158 | ▲ 10% |
| Opgepotte winst | € 14.004 | € 12.220 | € 12.691 | € 26.839 | ▲ 111% |
| Bankschulden | € 28.054 | € 21.768 | € 15.294 | € 18.396 | ▲ 20% |
| Balanstotaal | € 170.743 | € 261.183 | € 362.797 | € 574.180 | ▲ 58% |
Kerncijfers van C&M SERVICES, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met C&M SERVICES?
Wat er de jongste jaren bij C&M SERVICES gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 14.148 (▲ € 13.677 t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Sint-Niklaas. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 386 verlies in 2022 naar € 14.148 winst in 2025.
Betaalde al € 20.446 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 14.148 winst.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Callaertstraat 28
9100 Sint-Niklaas
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 4 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0671.899.994
- Btw-nummer
- BE 0671.899.994
- Maatschappelijke zetel
- Callaertstraat 28, 9100 Sint-Niklaas
- Namen & benamingen
- C&M SERVICES
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 28 februari 2017
- Peppol
- Actief · Actief sinds 28 nov 2025
- Activiteiten · NACE
Algemene bouw van residentiële gebouwen
Algemene bouw van andere niet-residentiële gebouwen
Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg
Restaureren van bouwwerken