Financiën
Boekjaar 2025
Pro-Vision uit Merelbeke-Melle, ondernemingsnummer BE0669919612, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 7.151 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Pro-Vision een brutomarge van € 16.391 en een eigen vermogen van € 20.701. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 61.543 naar € 7.151. Het bedrijf draait winst. De buffer kromp fors: het eigen vermogen ligt 90 % lager dan vorig jaar. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 3 april 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 20.701
▼ 90% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 7.151
▼ 88% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 299.214
▼ 10% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 200.205 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 10.332
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 946
▲ 18% t.o.v. 2024
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 523
▼ 47% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 9.190
▼ 39% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 65.842 | € 65.126 | € 83.734 | € 16.391 | ▼ 80% |
| Winst na belastingen | € 47.760 | € 45.056 | € 61.543 | € 7.151 | ▼ 88% |
| Eigen vermogen | € 107.156 | € 152.212 | € 213.755 | € 20.701 | ▼ 90% |
| Totale schulden | € 114.828 | € 123.116 | € 133.451 | € 303.842 | ▲ 128% |
| Cash | € 203.166 | € 259.988 | € 331.721 | € 299.214 | ▼ 10% |
| Opgepotte winst | € 88.606 | € 133.662 | € 195.205 | € 2.151 | ▼ 99% |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 0 | € 200.205 | |
| Bankschulden | € 0 | € 0 | € 803 | € 946 | ▲ 18% |
| Balanstotaal | € 221.984 | € 275.328 | € 347.206 | € 324.543 | ▼ 7% |
Kerncijfers van Pro-Vision, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Pro-Vision?
Wat er de jongste jaren bij Pro-Vision gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 7.151 (▼ 88% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Merelbeke-Melle. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
- Thierry Boi werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 47.760 winst in 2022 naar € 7.151 winst in 2025.
Betaalde al € 50.628 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 61.543 winst.
Keerde in totaal € 200.205 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter Pro-Vision zit Thierry Boi.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Thierry Boi
Bestuurder
sinds 2017
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Dokter Dhaenenslaan 62
9820 Merelbeke-Melle
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0669.919.612
- Btw-nummer
- BE 0669.919.612
- Maatschappelijke zetel
- Dokter Dhaenenslaan 62, 9820 Merelbeke-Melle
- Namen & benamingen
- Pro-Vision
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 24 januari 2017
- Peppol
- Actief · Actief sinds 20 nov 2020
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering
Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantoren
Activiteiten van vertalers
Organisatie van congressen en beurzen
Sociaal-cultureel vormingswerk
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van public relations en communicatie
Diverse administratieve activiteiten ten behoeve van kantoren
+2