Financiën
Boekjaar 2025
Young at heart uit Gent, ondernemingsnummer BE0669768667, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 2.552 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Young at heart een brutomarge van € 70.510 en een eigen vermogen van € 75.348. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 15.067 naar € 2.552. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 22 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 75.348
▲ 4% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 2.552
▼ 83% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 14.015
▼ 84% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 55.348.
Mensen en middelen in 2025
€ 120
▼ 82% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 610.861
▲ 19% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 24.855 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 25 jaar weg.
€ 47.275
▲ € 40.191 t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 16.086
▲ 25% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 54.964 | € 76.978 | € 76.535 | € 70.510 | ▼ 8% |
| Winst na belastingen | € 26.892 | € 15.710 | € 15.067 | € 2.552 | ▼ 83% |
| Eigen vermogen | € 78.019 | € 93.729 | € 72.796 | € 75.348 | ▲ 4% |
| Totale schulden | € 443.083 | € 419.013 | € 541.902 | € 677.849 | ▲ 25% |
| Cash | € 94.552 | € 109.894 | € 88.109 | € 14.015 | ▼ 84% |
| Terreinen & gebouwen | € 418.855 | € 395.957 | € 487.547 | € 647.512 | ▲ 33% |
| Opgepotte winst | € 58.019 | € 73.729 | € 52.796 | € 55.348 | ▲ 5% |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 36.000 | € 0 | ▼ 100% |
| Bankschulden | € 423.791 | € 409.208 | € 512.428 | € 610.861 | ▲ 19% |
| Balanstotaal | € 521.101 | € 512.742 | € 614.698 | € 753.197 | ▲ 23% |
Kerncijfers van Young at heart, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Young at heart?
Wat er de jongste jaren bij Young at heart gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 2.552 (▼ 83% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Gent. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
- Ellen Emerence Van Den Broeck werd bestuurder. NBB
Samengevat
Van € 26.892 winst in 2022 naar € 2.552 winst in 2025.
Betaalde al € 28.797 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2022, met € 26.892 winst.
Keerde in totaal € 36.000 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter Young at heart zit Ellen Emerence Van Den Broeck.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Ellen Emerence Van Den Broeck
Bestuurder
sinds 2017
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Kortrijksesteenweg 420
9000 Gent
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0669.768.667
- Btw-nummer
- BE 0669.768.667
- Maatschappelijke zetel
- Kortrijksesteenweg 420, 9000 Gent
- Namen & benamingen
- Young at heart
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 19 januari 2017
- Peppol
- Actief · Actief sinds 25 feb 2026
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van reclamebureaus
Sanitaire werkzaamheden
Grafisch ontwerp en visuele communicatie
Algemene elektrotechnische installatiewerken
Activiteiten van grafische designers