Financiën
Boekjaar 2026
VLOERWERKEN CROMBEZ BJORN uit Lichtervelde, ondernemingsnummer BE0668374243, sloot boekjaar 2026 af met een resultaat van € 52.485 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde VLOERWERKEN CROMBEZ BJORN een brutomarge van € 82.951 en een eigen vermogen van € 57.595. Tegenover boekjaar 2025 ging het resultaat van € 34.745 naar € 52.485. Winstgevend, en de winst groeit. Er zit een gezonde buffer in het bedrijf. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 6 oktober 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 57.595
▼ 44% t.o.v. 2025
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 52.485
▲ 51% t.o.v. 2025
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 74.756
▼ 67% t.o.v. 2025
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 98.522 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2026
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 43.325
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2026
€ 38.926
▼ 7% t.o.v. 2025
Dit jaar wordt € 2.767 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 14 jaar weg.
€ 933
▼ 81% t.o.v. 2025
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 6.236
▼ 19% t.o.v. 2025
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | Verschil 2025 → 2026 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 67.650 | € 79.411 | € 60.867 | € 82.951 | ▲ 36% |
| Winst na belastingen | € 45.054 | € 51.222 | € 34.745 | € 52.485 | ▲ 51% |
| Eigen vermogen | € 211.199 | € 108.311 | € 103.632 | € 57.595 | ▼ 44% |
| Totale schulden | € 63.898 | € 217.850 | € 181.237 | € 108.174 | ▼ 40% |
| Cash | € 222.220 | € 259.976 | € 229.370 | € 74.756 | ▼ 67% |
| Terreinen & gebouwen | € 41.650 | € 38.654 | € 35.658 | € 32.662 | ▼ 8% |
| Opgepotte winst | € 192.599 | € 101.951 | € 97.272 | € 51.235 | ▼ 47% |
| Dividend | € 0 | € 154.110 | € 39.424 | € 98.522 | ▲ 150% |
| Bankschulden | € 46.902 | € 44.296 | € 41.638 | € 38.926 | ▼ 7% |
| Balanstotaal | € 275.097 | € 326.160 | € 284.869 | € 165.769 | ▼ 42% |
Kerncijfers van VLOERWERKEN CROMBEZ BJORN, boekjaren 2023 tot 2026, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2027) verwacht vóór 31 oktober 2027.
Wat is er gebeurd met VLOERWERKEN CROMBEZ BJORN?
Wat er de jongste jaren bij VLOERWERKEN CROMBEZ BJORN gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2026: winst van € 52.485 (▲ 51% t.o.v. 2025). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Lichtervelde. KBO
- Bjorn Crombez werd bestuurder. NBB
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 45.054 winst in 2023 naar € 52.485 winst in 2026.
Betaalde al € 68.599 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2026, met € 52.485 winst.
Keerde in totaal € 292.056 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter VLOERWERKEN CROMBEZ BJORN zit Bjorn Crombez.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2026
Bjorn Crombez
Zaakvoerder
sinds 2016
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Essestraat 80
8810 Lichtervelde
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0668.374.243
- Btw-nummer
- BE 0668.374.243
- Maatschappelijke zetel
- Essestraat 80, 8810 Lichtervelde
- Namen & benamingen
- VLOERWERKEN CROMBEZ BJORN
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 22 december 2016
- Peppol
- Actief · Actief sinds 24 nov 2023
- Activiteiten · NACE
Plaatsen van vloer- en wandtegels
Overige zakelijke dienstverlening, neg