Financiën
Boekjaar 2025
SUSTAINEER uit Gent, ondernemingsnummer BE0667929330, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 77.534 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde SUSTAINEER een brutomarge van € 116.857 en een eigen vermogen van € 222.684. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 53.858 naar € 77.534. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 31 maart 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 222.684
▲ 6% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 77.534
▲ 44% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 100.530
▲ 31% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 64.152 uitgekeerd
83 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
Schulden eind 2025
€ 64.250
▲ 4% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 8.305 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 8 jaar weg.
€ 6.905
▲ 158% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 5.296
▼ 64% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 67.461 | € 36.148 | € 97.229 | € 116.857 | ▲ 20% |
| Winst na belastingen | € 35.531 | € 14.529 | € 53.858 | € 77.534 | ▲ 44% |
| Eigen vermogen | € 142.550 | € 156.278 | € 209.303 | € 222.684 | ▲ 6% |
| Totale schulden | € 99.233 | € 107.311 | € 79.602 | € 76.911 | ▼ 3% |
| Cash | € 110.123 | € 44.516 | € 77.019 | € 100.530 | ▲ 31% |
| Terreinen & gebouwen | € 108.884 | € 101.384 | € 93.884 | € 86.384 | ▼ 8% |
| Opgepotte winst | € 123.950 | € 137.678 | € 190.703 | € 204.084 | ▲ 7% |
| Dividend | € 12.800 | € 800 | € 833 | € 64.152 | ▲ € 63.319 |
| Bankschulden | € 90.000 | € 95.152 | € 61.946 | € 64.250 | ▲ 4% |
| Balanstotaal | € 241.783 | € 263.590 | € 288.905 | € 299.595 | ▲ 4% |
Kerncijfers van SUSTAINEER, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 april 2027.
Wat is er gebeurd met SUSTAINEER?
Wat er de jongste jaren bij SUSTAINEER gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 77.534 (▲ 44% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Gent. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 35.531 winst in 2022 naar € 77.534 winst in 2025.
Betaalde al € 54.828 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 77.534 winst.
Keerde in totaal € 78.585 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter SUSTAINEER zit Carl De Cock.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Carl De Cock
Zaakvoerder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Annonciadenstraat 32
9000 Gent
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Website
Technologie
Hosting & E-mail
E-mail provider
Microsoft 365
Hosting
AMAZON-02 - Amazon.com, Inc., US
Website info
Kenmerken
Beveiliging
Netwerk
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0667.929.330
- Btw-nummer
- BE 0667.929.330
- Maatschappelijke zetel
- Annonciadenstraat 32, 9000 Gent
- Namen & benamingen
- SUSTAINEER
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 21 december 2016
- Peppol
- Actief · Actief sinds 25 nov 2025
- Contact
- sustaineer.be
- Activiteiten · NACE
Speur- en ontwikkelingswerk op biotechnologisch gebied