Financiën
Boekjaar 2025
BENJAMIN ROELANTS uit Puurs-Sint-Amands, ondernemingsnummer BE0665729509, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 19.643 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde BENJAMIN ROELANTS een brutomarge van € 39.129 en een eigen vermogen van € 125.974. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 59.698 naar € 19.643. Het bedrijf draait winst. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 2 oktober 2025 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 125.974
▲ 8% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 19.643
▼ 67% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 11.339
▼ 44% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 10.000 uitgekeerd
51 % van de winst ging naar de aandeelhouders, de rest bleef in het bedrijf.
Mensen en middelen in 2025
€ 56.561
▼ 12% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 26.237
▼ 29% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 11.356 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 2 jaar weg.
€ 180
▼ 95% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 6.619
▼ 70% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 96.260 | € -11.424 | € 82.487 | € 39.129 | ▼ 53% |
| Winst na belastingen | € 51.903 | € -24.909 | € 59.698 | € 19.643 | ▼ 67% |
| Eigen vermogen | € 155.696 | € 56.632 | € 116.330 | € 125.974 | ▲ 8% |
| Totale schulden | € 36.961 | € 92.733 | € 62.302 | € 42.536 | ▼ 32% |
| Cash | € 35.419 | € 23.469 | € 20.191 | € 11.339 | ▼ 44% |
| Opgepotte winst | € 149.196 | € 50.132 | € 109.830 | € 119.474 | ▲ 9% |
| Dividend | € 0 | € 74.155 | € 0 | € 10.000 | |
| Bankschulden | € 7.801 | € 0 | € 37.210 | € 26.237 | ▼ 29% |
| Balanstotaal | € 192.656 | € 149.365 | € 178.632 | € 168.510 | ▼ 6% |
Kerncijfers van BENJAMIN ROELANTS, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.De jaarrekening voor boekjaar 2026 is nog niet neergelegd; ze werd verwacht vóór 31 oktober 2026.
Wat is er gebeurd met BENJAMIN ROELANTS?
Wat er de jongste jaren bij BENJAMIN ROELANTS gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 19.643 (▼ 67% t.o.v. 2024). Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Puurs-Sint-Amands. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 51.903 winst in 2022 naar € 19.643 winst in 2025.
Betaalde al € 53.175 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2024, met € 59.698 winst.
Keerde in totaal € 84.155 dividend uit aan de eigenaars.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
G. Gezellelaan 103
2870 Puurs-Sint-Amands
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0665.729.509
- Btw-nummer
- BE 0665.729.509
- Maatschappelijke zetel
- G. Gezellelaan 103, 2870 Puurs-Sint-Amands
- Namen & benamingen
- BENJAMIN ROELANTS
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 4 november 2016
- Peppol
- Actief · Actief sinds 21 okt 2026
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van persagentschappen
Persagentschappen
Overige recreatie- en ontspanningsactiviteiten, neg
Overige persoonlijke diensten
Gespecialiseerde beeld-, verlichtings- en geluidstechnieken