Actief · volgens de KBO, 27 september 2026

CCR Consult

BE0656586565

Rechtspersoon Gewone commanditaire vennootschap 1 vestiging

CCR Consult is een accountantskantoor in Aalter. CommV, gestart op 10 juni 2016, 1 vestiging.

Bezembinderstraat 5, 9880 Aalter

Actief voor

10 jaar, 3 maanden

niets gevonden

Nog geen jaarrekeningen

Dit bedrijf heeft nog geen jaarrekening neergelegd bij de Nationale Bank. Van zodra er een binnenkomt, staat de analyse hier klaar.

Wat is er gebeurd met CCR Consult?

Wat er de jongste jaren bij CCR Consult gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe vestiging in Aalter. KBO
  • Start van de onderneming volgens de KBO. KBO

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

Bezembinderstraat 5

9880 Aalter

Wie zit hier nog?

Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 1 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.

Alle bedrijven op dit adres →

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Gegevens

Ondernemingsnummer
0656.586.565
Btw-nummer
BE 0656.586.565
Maatschappelijke zetel
Bezembinderstraat 5, 9880 Aalter
Namen & benamingen
CCR Consult
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Gewone commanditaire vennootschap
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
10 juni 2016
Peppol
Actief · Actief sinds 30 jan 2025
Activiteiten · NACE

Activiteiten van (gecertificeerde) (fiscaal) accountants

Veelgestelde vragen

Wat doet CCR Consult?
CCR Consult is een accountantskantoor in Aalter. CommV, gestart op 10 juni 2016, 1 vestiging.
Wat is het adres van CCR Consult?
De maatschappelijke zetel van CCR Consult is gevestigd te Bezembinderstraat 5, 9880 Aalter.
Is CCR Consult nog actief?
Ja. Volgens de KBO (27 september 2026) is CCR Consult actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 10 juni 2016.
Is CCR Consult geregistreerd op Peppol?
Ja, CCR Consult is geregistreerd op het Peppol netwerk met ID 0208:0656586565.
Wat is het ondernemingsnummer van CCR Consult?
Het ondernemingsnummer van CCR Consult is BE0656586565.
Wanneer is CCR Consult opgericht?
CCR Consult is opgericht op 10 juni 2016.