Financiën
Boekjaar 2026
Merlevede Benny uit Nieuwpoort, ondernemingsnummer BE0654951324, sloot boekjaar 2026 af met een resultaat van € 7.525 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Merlevede Benny een brutomarge van € 32.155 en een eigen vermogen van € 20.273. Tegenover boekjaar 2025 ging het resultaat van € 3.495 naar € 7.525. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer kromp fors: het eigen vermogen ligt 59 % lager dan vorig jaar. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 9 juli 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 20.273
▼ 59% t.o.v. 2025
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 7.525
▲ 115% t.o.v. 2025
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 7.562
▼ 83% t.o.v. 2025
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 21.924 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2026
≈ 1
Geen personeel op de loonlijst. Eén bestuurder, dus wellicht werkt die zelf in de zaak.
€ 20.749
▼ 2% t.o.v. 2025
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
Schulden eind 2026
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
| 2023 | 2024 | 2025 | 2026 | Verschil 2025 → 2026 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 41.961 | € 46.088 | € 40.126 | € 32.155 | ▼ 20% |
| Winst na belastingen | € -1.338 | € 5.484 | € 3.495 | € 7.525 | ▲ 115% |
| Eigen vermogen | € 40.769 | € 46.253 | € 49.748 | € 20.273 | ▼ 59% |
| Totale schulden | € 18.245 | € 9.786 | € 8.974 | € 0 | ▼ 100% |
| Cash | € 18.706 | € 30.736 | € 45.797 | € 7.562 | ▼ 83% |
| Opgepotte winst | € 10.769 | € 16.253 | € 19.748 | € 5.349 | ▼ 73% |
| Dividend | € 0 | € 0 | € 0 | € 21.924 | |
| Bankschulden | € 8.991 | € 2.263 | € 0 | € 0 | |
| Balanstotaal | € 59.014 | € 56.039 | € 58.722 | € 20.273 | ▼ 65% |
Kerncijfers van Merlevede Benny, boekjaren 2023 tot 2026, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2027) verwacht vóór 29 januari 2028.
Wat is er gebeurd met Merlevede Benny?
Wat er de jongste jaren bij Merlevede Benny gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2026: winst van € 7.525 (▲ 115% t.o.v. 2025). Bron: NBB ↗
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
Samengevat
Van € 1.338 verlies in 2023 naar € 7.525 winst in 2026.
Betaalde al € 8.896 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2026, met € 7.525 winst.
Keerde in totaal € 21.924 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Achter Merlevede Benny zit Benny Merlevede.
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2026
Benny Merlevede
Bestuurder
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Willem De Roolaan 28A bus 101
8620 Nieuwpoort
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- Merlevede Benny Odiel Cornelius(oprichter) 100%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0654.951.324
- Btw-nummer
- BE 0654.951.324
- Maatschappelijke zetel
- Willem De Roolaan 28A bus 101, 8620 Nieuwpoort
- Namen & benamingen
- Merlevede Benny
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 24 mei 2016
- Peppol
- Actief · Actief sinds 23 nov 2025