Financiën
Boekjaar 2025
MCM BAT uit Sint-Jans-Molenbeek, ondernemingsnummer BE0649928704, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 35.226 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde MCM BAT een omzet van € 250.074 en een eigen vermogen van € 233.733. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 15.371 naar € 35.226. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Sterke eigen buffer tegenover de schulden. De jongste jaarrekening werd op 6 maart 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 233.733
▲ 18% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 35.226
▲ 129% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 7.889
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 227.533.
Mensen en middelen in 2025
€ 13.353
▼ 43% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
€ 282.309
▼ 10% t.o.v. 2024
Leningen bij banken en andere kredietverstrekkers, lang en kort.
€ 24.642
▼ 27% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 24.833
▲ € 19.371 t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Omzet | € 175.442 | € 130.556 | € 215.446 | € 250.074 | ▲ 16% |
| Brutomarge | € 39.135 | € 18.980 | € 44.883 | € 76.833 | ▲ 71% |
| Winst na belastingen | € 16.697 | € 5.897 | € 15.371 | € 35.226 | ▲ 129% |
| Eigen vermogen | € 177.239 | € 183.136 | € 198.507 | € 233.733 | ▲ 18% |
| Totale schulden | € 176.114 | € 254.691 | € 353.640 | € 331.784 | ▼ 6% |
| Cash | - | - | - | € 7.889 | |
| Terreinen & gebouwen | € 169.877 | € 235.552 | € 358.621 | € 351.511 | ▼ 2% |
| Opgepotte winst | € 171.039 | € 176.936 | € 192.307 | € 227.533 | ▲ 18% |
| Bankschulden | € 152.173 | € 242.822 | € 314.285 | € 282.309 | ▼ 10% |
| Balanstotaal | € 353.353 | € 437.827 | € 552.147 | € 565.517 | ▲ 2% |
Kerncijfers van MCM BAT, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 3 maart 2027.
Wat is er gebeurd met MCM BAT?
Wat er de jongste jaren bij MCM BAT gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 35.226 (▲ 129% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Sint-Jans-Molenbeek. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 16.697 winst in 2022 naar € 35.226 winst in 2025.
Betaalde al € 26.464 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 35.226 winst.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Pierre Van Humbeekstraat 22
1080 Sint-Jans-Molenbeek
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 2 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0649.928.704
- Btw-nummer
- BE 0649.928.704
- Maatschappelijke zetel
- Pierre Van Humbeekstraat 22, 1080 Sint-Jans-Molenbeek
- Namen & benamingen
- MCM BAT
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 15 maart 2016
- Peppol
- Actief · Actief sinds 2 jan 2026
- Activiteiten · NACE
Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg
Overige gespecialiseerde bouwwerkzaamheden
Algemene reiniging van gebouwen