Financiën
Boekjaar 2025
RAMENWASSERIJ ROMINA uit Middelkerke, ondernemingsnummer BE0644783150, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 15.078 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde RAMENWASSERIJ ROMINA een brutomarge van € 214.955 en een eigen vermogen van € 13.627. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 14.105 naar € 15.078. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 31 augustus 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 13.627
▲ 59% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 15.078
▲ 7% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 12.840
▲ 138% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 10.000 uitgekeerd
66 % van de winst ging naar de aandeelhouders, vooral naar Ma-Rhu (100 % van de aandelen). Daar komt het geld dus terecht.
Mensen en middelen in 2025
€ 190.582
▲ 19% t.o.v. 2024
Alleen personeel op de loonlijst. Wat de bestuurder zichzelf uitkeert, zit al in de brutomarge verrekend en staat niet apart in de jaarrekening.
Schulden eind 2025
€ 6.771
▼ 32% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 3.125 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 2 jaar weg.
€ 11.565
▲ 13% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 15.851
▲ 8% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 155.434 | € 182.718 | € 214.955 | ▲ 18% |
| Winst na belastingen | € 24.138 | € 14.105 | € 15.078 | ▲ 7% |
| Eigen vermogen | € 4.444 | € 8.549 | € 13.627 | ▲ 59% |
| Totale schulden | € 59.460 | € 47.802 | € 50.698 | ▲ 6% |
| Cash | € 3.963 | € 5.394 | € 12.840 | ▲ 138% |
| Opgepotte winst | € 3.444 | € 7.549 | € 12.627 | ▲ 67% |
| Dividend | € 20.000 | € 10.000 | € 10.000 | |
| Bankschulden | € 13.021 | € 9.896 | € 6.771 | ▼ 32% |
| Balanstotaal | € 63.904 | € 56.351 | € 64.325 | ▲ 14% |
Kerncijfers van RAMENWASSERIJ ROMINA, boekjaren 2023 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met RAMENWASSERIJ ROMINA?
Wat er de jongste jaren bij RAMENWASSERIJ ROMINA gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 15.078 (▲ 7% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Ma-Rhu BV werd bestuurder. NBB
- Nieuwe vestiging in Middelkerke. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 24.138 winst in 2023 naar € 15.078 winst in 2025.
Betaalde al € 10.629 vennootschapsbelasting sinds 2023.
Beste jaar ooit: 2023, met € 24.138 winst.
Keerde in totaal € 40.000 dividend uit aan de eigenaars.
Bestuur
Het aandeel van Ma-Rhu komt uit de eigen jaarrekening van die aandeelhouder; kleine vennootschappen melden hun aandeelhouders zelf niet.
RAMENWASSERIJ ROMINAAchter RAMENWASSERIJ ROMINA zit Ma-Rhu BV. De aandelen zijn in handen van Ma-Rhu (100%).
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Bestuurder · vertegenwoordigd door Wesley De Smet, Romina Dekeyzer
Ook actief bij: vermoclean, Eye for Accounting
sinds 2019
Aandeelhouders
100%
Participaties
Geen participaties in andere bedrijven gemeld.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Weststraat 29
8434 Middelkerke
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 4 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0644.783.150
- Btw-nummer
- BE 0644.783.150
- Maatschappelijke zetel
- Weststraat 29, 8434 Middelkerke
- Namen & benamingen
- RAMENWASSERIJ ROMINA
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 22 december 2015
- Peppol
- Actief · Actief sinds 21 okt 2026
- Activiteiten · NACE
Algemene reiniging van gebouwen
Overige reiniging van gebouwen; industriële reiniging
Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen
Andere reinigingsactiviteiten