Financiën
Boekjaar 2025
Eye for Accounting uit Middelkerke, ondernemingsnummer BE1001161051, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 7.195 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Eye for Accounting een brutomarge van € 35.938 en een eigen vermogen van € 22.756. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 3.561 naar € 7.195. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. Veel schulden tegenover weinig eigen buffer. De jongste jaarrekening werd op 1 februari 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 22.756
▲ 46% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 7.195
▲ 102% t.o.v. 2024
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 54.088
▲ € 40.583 t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
Blijft in het bedrijf
Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 10.756.
Schulden eind 2025
€ 212.576
▲ 260% t.o.v. 2024
Dit jaar wordt € 34.145 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 6 jaar weg.
€ 26.735
▲ 100% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 7.261
▲ 222% t.o.v. 2024
Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.
| 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 14.214 | € 35.938 | ▲ 153% |
| Winst na belastingen | € 3.561 | € 7.195 | ▲ 102% |
| Eigen vermogen | € 15.561 | € 22.756 | ▲ 46% |
| Totale schulden | € 75.130 | € 328.897 | ▲ € 253.767 |
| Cash | € 13.505 | € 54.088 | ▲ € 40.583 |
| Opgepotte winst | € 3.561 | € 10.756 | ▲ 202% |
| Bankschulden | € 59.090 | € 212.576 | ▲ 260% |
| Balanstotaal | € 90.692 | € 351.653 | ▲ 288% |
Kerncijfers van Eye for Accounting, boekjaren 2024 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 30 januari 2027.
Wat is er gebeurd met Eye for Accounting?
Wat er de jongste jaren bij Eye for Accounting gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 7.195 (▲ 102% t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
- Isano Plus BV werd bestuurder. NBB
- Ma-Rhu BV werd bestuurder. NBB
- Oprichting, gepubliceerd in het Staatsblad. Bron: Staatsblad ↗
- Nieuwe vestiging in Nieuwpoort. KBO
Samengevat
Van € 3.561 winst in 2024 naar € 7.195 winst in 2025.
Betaalde al € 3.188 vennootschapsbelasting sinds 2024.
Beste jaar ooit: 2025, met € 7.195 winst.
Bestuur
Het aandeel van Isano Plus, Ma-Rhu komt uit de eigen jaarrekening van die aandeelhouder; kleine vennootschappen melden hun aandeelhouders zelf niet.
Eye for AccountingAchter Eye for Accounting zitten Isano Plus BV en Ma-Rhu BV. De aandelen zijn in handen van Isano Plus (50%) en Ma-Rhu (50%).
Bestuurders
Volgens jaarrekening 2025
Bestuurder · vertegenwoordigd door Jonas D'HONDT
sinds 2025
Bestuurder · vertegenwoordigd door Wesley DE SMET
Ook actief bij: RAMENWASSERIJ ROMINA, vermoclean
sinds 2025
Aandeelhouders
50%
50%
Participaties
Geen participaties in andere bedrijven gemeld.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Weststraat 29
8434 Middelkerke
Albert I laan 117
8620 Nieuwpoort
Actief sinds 13 oktober 2023
Wie zit hier nog?
Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 4 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.
Alle bedrijven op dit adres →Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Aandeelhouders volgens de Staatsblad-akten
Wie inbracht bij de oprichting en bij kapitaalverhogingen, met de akte als bron. Latere overdrachten van aandelen staan niet in het Staatsblad.
Oprichting
Bron: Akte ↗- DE SMET Wesley Oscar(oprichter) 36%
- D’HONDT Jonas(oprichter) 36%
- VAN DE VOORDE Diego(oprichter) 28%
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 1001.161.051
- Btw-nummer
- BE 1001.161.051
- Maatschappelijke zetel
- Weststraat 29, 8434 Middelkerke
- Namen & benamingen
- Eye for Accounting · Eye 4 Accounting
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Besloten Vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 13 oktober 2023
- Peppol
- Actief · Actief sinds 21 okt 2026
- Contact
- [email protected]
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van (gecertificeerde) (fiscaal) accountants