Actief · volgens de KBO, 2 november 2026

TMA CONSTRUCT

BE0635970701

Rechtspersoon Besloten Vennootschap 1 vestiging

TMA CONSTRUCT is een gespecialiseerd bouwbedrijf in Sint-Lambrechts-Woluwe. BV, gestart op 2 september 2015, 1 vestiging.

de Broquevillelaan 194 bus 0.1, 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe

Achter het bedrijf: Jean Rosillon, Mariusz Tonkiel.

Actief voor

11 jaar, 2 maanden

Knipperlichten

Signalen uit de jaarrekening, de KBO en het Staatsblad, elk met drempel en bron. Geen score, geen oordeel.

  • Druk adres KBO

    11 andere bedrijven hebben hun zetel op hetzelfde adres; drempel 10.

Financiën

Boekjaar 2025

TMA CONSTRUCT uit Sint-Lambrechts-Woluwe, ondernemingsnummer BE0635970701, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 12.130 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde TMA CONSTRUCT een brutomarge van € 15.041 en een eigen vermogen van € 30.925. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € 1.016 naar € 12.130. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer groeit. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 18 september 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.

Wat het waard is Groeit

€ 30.925

▲ 65% t.o.v. 2024

Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.

Winst Groeit

€ 12.130

▲ € 11.114 t.o.v. 2024

Winst na belastingen over het boekjaar.

Geld op de bank

€ 80.892

▲ 256% t.o.v. 2024

Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.

Waar de winst naartoe gaat Groeit

Blijft in het bedrijf

Geen dividend over 2025. De opgepotte winst groeide naar € 24.425.

Mensen en middelen in 2025

Voertuigen en materieel

€ 29.335

▲ € 25.432 t.o.v. 2024

Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.

Schulden eind 2025

Bankschulden ≈ 4 jaar te gaan

€ 24.992

Dit jaar wordt € 7.043 afgelost. In dit ritme is de lange lening over ≈ 4 jaar weg.

Aan leveranciers

€ 70.135

▲ 15% t.o.v. 2024

Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.

Belastingen

€ 10.001

▼ 22% t.o.v. 2024

Nog te betalen vennootschapsbelasting en btw. Geen loonschuld: er staat niets open aan personeel of RSZ.

Kerncijfers per boekjaar Download kerncijfers (CSV)
2022202320242025Verschil 2024 → 2025
Brutomarge € -22.996 € 12.609 € 5.097 € 15.041 ▲ 195%
Winst na belastingen € -28.421 € 8.551 € 1.016 € 12.130 ▲ € 11.114
Eigen vermogen € 9.228 € 17.779 € 18.795 € 30.925 ▲ 65%
Totale schulden € 60.880 € 51.474 € 84.183 € 105.128 ▲ 25%
Cash € 15.626 € 3.865 € 22.745 € 80.892 ▲ 256%
Opgepotte winst € 2.728 € 11.279 € 12.295 € 24.425 ▲ 99%
Bankschulden € 0 € 0 € 0 € 24.992
Balanstotaal € 70.108 € 69.253 € 102.978 € 136.054 ▲ 32%

Kerncijfers van TMA CONSTRUCT, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.

Wat is er gebeurd met TMA CONSTRUCT?

Wat er de jongste jaren bij TMA CONSTRUCT gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:

  • Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 12.130 (▲ € 11.114 t.o.v. 2024). te laat neergelegd Bron: NBB ↗
  • Nieuwe vestiging in Sint-Lambrechts-Woluwe. KBO
  • Start van de onderneming volgens de KBO. KBO

Samengevat

Van € 28.421 verlies in 2022 naar € 12.130 winst in 2025.

Betaalde al € 2.792 vennootschapsbelasting sinds 2022.

Beste jaar ooit: 2025, met € 12.130 winst.

Bestuur

Jean Rosillon Mariusz Tonkiel
TMA CONSTRUCT

Achter TMA CONSTRUCT zitten Jean Rosillon en Mariusz Tonkiel.

Bestuurders

Volgens jaarrekening 2025

Jean Rosillon

Bestuurder

Mariusz Tonkiel

Bestuurder

Vestigingen

Vestigingseenheden

Fysieke locaties van dit bedrijf

Maatschappelijke zetel

de Broquevillelaan 194 bus 0.1

1200 Sint-Lambrechts-Woluwe

2.247.047.362

Victor Gilsoullaan 64 bus 11

1200 Sint-Lambrechts-Woluwe

Actief sinds 2 september 2015

Wie zit hier nog?

Eén gebouw vol ondernemers of één drukbezette brievenbus? Nog 11 bedrijven zijn op dit adres geregistreerd.

Alle bedrijven op dit adres →

+6 andere

Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.

Gegevens

Ondernemingsnummer
0635.970.701
Btw-nummer
BE 0635.970.701
Maatschappelijke zetel
de Broquevillelaan 194 bus 0.1, 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
Namen & benamingen
TMA CONSTRUCT
Type onderneming
Rechtspersoon
Juridische vorm
Besloten Vennootschap
Juridische situatie
Normale toestand
Startdatum
2 september 2015
Peppol
Actief · Actief sinds 13 mei 2026
Activiteiten · NACE

Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen

Algemene bouw van andere niet-residentiële gebouwen

Algemene bouw van residentiële gebouwen

Overige gespecialiseerde bouwactiviteiten, neg

Overige gespecialiseerde bouwwerkzaamheden

Veelgestelde vragen

Wat doet TMA CONSTRUCT?
TMA CONSTRUCT is een gespecialiseerd bouwbedrijf in Sint-Lambrechts-Woluwe. BV, gestart op 2 september 2015, 1 vestiging.
Wat is het adres van TMA CONSTRUCT?
De maatschappelijke zetel van TMA CONSTRUCT is gevestigd te de Broquevillelaan 194 bus 0.1, 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe.
Is TMA CONSTRUCT nog actief?
Ja. Volgens de KBO (2 november 2026) is TMA CONSTRUCT actief, juridische situatie “Normale toestand”, gestart op 2 september 2015.
Is TMA CONSTRUCT geregistreerd op Peppol?
Ja, TMA CONSTRUCT is geregistreerd op het Peppol netwerk met ID 0208:0635970701.
Wat is het ondernemingsnummer van TMA CONSTRUCT?
Het ondernemingsnummer van TMA CONSTRUCT is BE0635970701.
Wanneer is TMA CONSTRUCT opgericht?
TMA CONSTRUCT is opgericht op 2 september 2015.