Financiën
Boekjaar 2025
Masson Technics uit Villers-la-Ville, ondernemingsnummer BE0568824133, sloot boekjaar 2025 af met een resultaat van € 20.235 na belastingen. Over dat boekjaar noteerde Masson Technics een brutomarge van € 29.409 en een eigen vermogen van € 18.600. Tegenover boekjaar 2024 ging het resultaat van € -5.961 naar € 20.235. Winstgevend, en de winst groeit. De buffer kromp fors: het eigen vermogen ligt 60 % lager dan vorig jaar. De schulden zijn onder controle. De jongste jaarrekening werd op 30 juni 2026 neergelegd bij de Nationale Bank van België.
€ 18.600
▼ 60% t.o.v. 2024
Bezit min schulden, volgens de boeken. Wat overblijft als alles vandaag verkocht en betaald wordt.
€ 20.235
▲ in 2024 nog € 5.961 verlies
Winst na belastingen over het boekjaar.
€ 10.235
▲ 208% t.o.v. 2024
Liquide middelen op de laatste dag van het boekjaar.
€ 66.962 uitgekeerd
Meer dan de winst van het jaar ging naar de aandeelhouders; de reserves zakten.
Mensen en middelen in 2025
€ 23.282
▼ 6% t.o.v. 2024
Boekwaarde van voertuigen, meubilair en materieel.
Schulden eind 2025
Geen
Geen leningen bij de bank op de laatste dag van het boekjaar.
€ 1.324
▲ 124% t.o.v. 2024
Openstaande facturen van leveranciers op de laatste dag van het boekjaar.
€ 11.140
▲ 107% t.o.v. 2024
Nog te betalen belastingen, btw en sociale bijdragen.
| 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | Verschil 2024 → 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Brutomarge | € 8.970 | € 14.451 | € -1.875 | € 29.409 | ▲ € 31.284 |
| Winst na belastingen | € -2.052 | € 2.455 | € -5.961 | € 20.235 | ▲ € 26.196 |
| Eigen vermogen | € 51.066 | € 52.688 | € 46.727 | € 18.600 | ▼ 60% |
| Totale schulden | € 66.412 | € 12.035 | € 8.550 | € 36.275 | ▲ € 27.725 |
| Cash | € 13.598 | € 2.851 | € 3.322 | € 10.235 | ▲ 208% |
| Opgepotte winst | € 51.066 | € 52.688 | € 46.727 | € 0 | ▼ 100% |
| Dividend | € 0 | € 833 | € 0 | € 66.962 | |
| Bankschulden | € 3.593 | € 1.583 | € 0 | € 0 | |
| Balanstotaal | € 117.478 | € 64.723 | € 55.277 | € 54.875 | ▼ 1% |
Kerncijfers van Masson Technics, boekjaren 2022 tot 2025, uit de jaarrekeningen neergelegd bij de Nationale Bank van België.Volgende jaarrekening (boekjaar 2026) verwacht vóór 31 juli 2027.
Wat is er gebeurd met Masson Technics?
Wat er de jongste jaren bij Masson Technics gebeurde, volgens het Belgisch Staatsblad, de KBO en de Nationale Bank:
- Nieuwe jaarrekening boekjaar 2025: winst van € 20.235. Bron: NBB ↗
- Nieuwe vestiging in Villers-la-Ville. KBO
- Start van de onderneming volgens de KBO. KBO
Samengevat
Van € 2.052 verlies in 2022 naar € 20.235 winst in 2025.
Betaalde al € 13.386 vennootschapsbelasting sinds 2022.
Beste jaar ooit: 2025, met € 20.235 winst.
Keerde in totaal € 67.795 dividend uit aan de eigenaars.
Vestigingen
Vestigingseenheden
Fysieke locaties van dit bedrijf
Rue Minique 18
1495 Villers-la-Ville
Wat is een vestigingseenheid? Een vestigingseenheid is een plaats die geografisch kan worden geïdentificeerd en waar activiteiten van de onderneming worden uitgeoefend.
Gegevens
- Ondernemingsnummer
- 0568.824.133
- Btw-nummer
- BE 0568.824.133
- Maatschappelijke zetel
- Rue Minique 18, 1495 Villers-la-Ville
- Namen & benamingen
- Masson Technics
- Type onderneming
- Rechtspersoon
- Juridische vorm
- Commanditaire vennootschap
- Juridische situatie
- Normale toestand
- Startdatum
- 19 januari 2015
- Peppol
- Actief · Actief sinds 24 nov 2023
- Activiteiten · NACE
Activiteiten van adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering en overig managementadvies
Overige adviesbureaus op het gebied van bedrijfsbeheer; adviesbureaus op het gebied van bedrijfsvoering
Overige activiteiten van vrije beroepen en andere wetenschappelijke en technische activiteiten, neg
Activiteiten van interieurarchitecten
Activiteiten van ingenieurs en aanverwante technische adviseurs, exclusief landmeters-experts
Overige gespecialiseerde wetenschappelijke en technische activiteiten